The Car is on fire rozklejają się

Zespół The Car Is On Fire udostępnił do odsłuchania na swoim profilu MySpace nowy, wcześniej nie prezentowany utwór zatytułowany "What Makes Me Cry".

Utwór powstał podczas sesji nagraniowych do ostatniego albumu pt. "Ombarrops!" w Soma Electronic Studios w Chicago pod okiem Johna McEntire'a (perkusista Tortoise, The Sea and Cake, producent Stereolab, Broken Social Scene). Sam McEntire pojawia się gościnnie w piosence grając na wibrafonie.

14 października TCIOF wystąpili w Manchesterze podczas corocznej konferencji brytyjskiej branży muzycznej na festiwalu In The City. Założył go w 1992 roku Tony Wilson, założyciel Factory Records, odpowiedzialny za sukces takich grup jak Joy Division, New Order czy Happy Mondays. W ramach tego samego programu swoje pierwsze kroki stawiali tam niegdyś Radiohead, Coldplay czy Muse. Zespół wystąpił przebrany za reprezentację Polski w piłkę nożną z lat 70 ! Grupa udostępniła również swoim fanom na Facebooku wersje demo trzech piosenek, które nie weszły na album.

SŁUCHAJ ROCK RADIA