Premiera Assassin's Creed

REKLAMA
Premiera książki Assassin's Creed Renesans.
REKLAMA

Powieść jest fabularyzacją jednego z największych przebojów wszechczasów wśród gier komputerowych - Assassin's Creed II (w tłumaczeniu: Kredo asasyna (czyt. zabójcy;)). Jest to osadzona w realiach renesansowej Italii epicka opowieść o młodym szlachcicu, Eziu Auditorim, którego życie legło w gruzach po tym, jak sprzymierzeńcy jego rodziny dopuścili się okrutnej zdrady. Pragnąc przywrócić honor nazwisku Auditore, Ezio mści się na zdrajcach. Dowiaduje się przy tym o swoim prawdziwym powołaniu i o wielkim spisku, któremu musi stawić czoła, poświęcając walce z nim całe swoje życie.

REKLAMA

Premiera książki zbiega się w czasie z premierą gry Assassin's Creed: Brotherhood :

Premiera już 19 listopada. Z tej okazji Ubisoft? zaprasza na zabawę z Assassin's Creed Botherhood do warszawskiego Empiku Junior w nocy z 17 na 18 listopada.

1) Pierwsze 50 osób, które zjawi się na premierze otrzyma specjalny zestaw znaczków z gry Assassin's Creed Brotherhood. 2) Pierwszym 400 osobom, które pojawią się na premierze wręczymy podkładki pod kubek.

Nie zapominamy o tych, którzy zdecydują się na zakup gry tej wyjątkowej nocy:

REKLAMA

1) Dla pierwszych 5 osób mamy bluzy wraz z książką Assassin's Creed Renesans. 2) Dla kolejnych 30 osób mamy specjalne kubki. 3) Dla następnych 50 osób koszulki Assassin's Creed Brotherhood.

Na gości czekają również specjalne turnieje na scenie, w których nagrodą będą egzemplarze gry oraz książki Assassin's Creed Renesans.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory