Złe Psy w Hybrydach

REKLAMA
W sobotę 13 listopada 2010r w warszawskich Hybrydach wystšpi gitarzysta, aranżer i kompozytor, założyciel zespołu TSA, Andrzej Nowak z zespołem ZŁE PSY.
REKLAMA

W składzie kapeli gra również lenendarny perkusista Marek Kapłon z TSA. Grupa zaprezentuję dobrze znane utwory z pierwszej płyty "Forever" jak i premierowe utwory z przewidzianego na wiosnę przyszłego roku, nowego albumu. Andrzej Nowak człowiek z anielską duszą mimo mocnego, rockowego brzmienia swojej gitary jest otwarty i zawsze chętny na pomoc tym, którzy nie umieją sami się o to upomnieć, czyli bezdomnym zwierzętom. Warszawski koncert w Hybrydach to kolejny z serii koncertów, który ma pokazać, że ZŁE PSY  nie są złe a wręcz przeciwnie, są słodkie i kochane. W tym przedsięwzięciu pomaga mu VIVA Fundacja dla Zwierzšt, a generalnym sponsorem karmy dla warszawskich bezdomnych kotów i psów jest Firma Wordpets z Wejherowa.

REKLAMA

Zespół ZŁE PSY powstał w USA z inicjatywy Andrzeja Nowaka TSA i Pawła Mąciwody, obecnie SCORPIONS. Grupa stała się znana w całym kraju, a jej twórczością zainteresowała się wytwórnia płytowa Metal Mind Productions, czego rezultatem było wydanie w 2003 roku pierwszego CD ZŁYCH PSÓW FOREVER. Po jej wydaniu zainteresowanie grupą wzrosło, a płyta znikała ze sklepów, otrzymujšc bardzo dobre recenzje w fachowej prasie. W latach 2004-2007 ZŁE PSY ograniczyły działalność koncertową z powodu zaangażowania Andrzeja Nowaka w przygotowanie nowej płyty TSA Proceder i trasy koncertowe promujące album. W ubiegłym roku ZŁE PSY wracają do życia koncertowego w nowym, sensacyjnym składzie (m.in. z Markiem Kapłonem perkusistą TSA!) i z premierowymi kompozycjami!!

Koncerty ZŁYCH PSÓW są mocno widowiskowe, a sceniczny magnetyzm lidera to ogromny jego atut. Rozpoznawalny sound perkusji Marka Kapłona, charakterystyczne brzmienie gitar Andrzeja Nowaka, Jacka Kasprzyka oraz Pawła Nafusa tworzą niepowtarzalny styl grupy, który Andrzej nazywa ''pitbull rockiem''.

Jak to mówi sam Andrzej Nowak ZŁE PSY to jego drugie, młodsze dziecko po TSA. Nowak nie kłamie, taki jaki jest w życiu, taki jest na scenie. Złe Psy to kawał pożądnego, polskiego rock'n'rolla i prawdziwej muzyki. Zespół prezentuje całkowicie polski program. Wszelkie informacje o zespole na oficjalnym serwisie internetowym: www.zlepsy.pl

Zapraszamy wszystkich fanów ostrego grania na Koncert ZŁYCH PSÓW do Klubu Hybrydy, Warszawa w dniu 13.11.2010r. godz. 18:30. Rozgrzewać nas będzie Warszawski suport: zespół COM2GETHER.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory