30 SECONDS TO MARS!!!

REKLAMA
Już podczas krakowskiego koncertu zachwycony reakcją publiczności Jared Leto deklarował swoją miłość do polskiej publiczności, a także zapowiedział ponowną wizytę. 30 Seconds To Mars wystąpią 14 grudnia 2010 roku na warszawskim Torwarze.
REKLAMA

Uwielbiani przez fanów, 30 Seconds To Mars są wielokrotnymi zwycięzcami nagród MTV Awards - nic dziwnego, ich wielkobudżetowe teledyski z kinową fabułą i epickim rozmachem są niewątpliwie ewenementem. Ponad 3 miliony sprzedanych płyt i sukces nie oddzieliły członków zespołu od fanów, wręcz przeciwnie - kiedy tylko mają okazję, starają się być blisko swojego odbiorcy. Zespół, którego podstawę stanowią bracia Shannon i Jared Leto, wydał do tej pory trzy albumy studyjne. Emocjonalny śpiew Leto oraz rockowa oprawa zdobyły zespołowi wielu fanatycznych wyznawców na całym świecie. Drugi album pt. "A Beautiful Lie" zawierający takie przeboje jak "The Kill" i "From Yesterday" sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy tylko w samych Stanach Zjednoczonych, pokrywając się platyną także na Wyspach Brytyjskich. W Internecie ponad 100 milionów osób obejrzało ich teledyski. Pod koniec zeszłego roku 30 Seconds To Mars wydali trzeci album pt. "This Is War" zawierający single "Kings and Queens" i tytułowy "This Is War".

REKLAMA

Będąc zespołem uwielbianym przez publiczność 30 Seconds postanowili złożyć jej hołd produkując 2 tysiące różnych okładek ostatniego albumu umieszczając na nich twarze fanów. Na koncertach grupa przełamuje bariery dzielące ją od wyznawców, co zresztą udowodnili zapraszając na scenę krakowskiego festiwalu wiernych fanów, odśpiewując z nimi finałową kompozycję. Czy tak będzie też w Warszawie?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory