Odjechany teledysk D4D "Love is dangerous"!

REKLAMA
Idea klipu opiera się na tańcu w układzie choreograficznym wymyślonym przez tancerzy Faraona i Wiole Fiuk. Klip mocno chwalony przez Novikę i Lexusa w Miastosferze Radia Roxy !
REKLAMA

Pomysłodawcą jest Ela Przygoda , która zagrała główną role w teledysku, oraz m.Bunio.s. Reżyseria zajął sie Antek Nykowski, który wymyślił aby kręcić technika VHS, HI8 i kamera U-matic. Akcja teledysku toczy sie w kilku miejscach na terenie Warszawy takich jak: sklep Sezam, Kościół przy placy Narutowicza, przejście podziemne kolo Rotundy, szkoła oraz prywatne mieszkanie.

REKLAMA

Who's Afraid Of? to czwarty (jubileuszowy!) album formacji D4D (wcześniej Dick4Dick).

Jest to dzieło multigatunkowe, multiinstrumentalne, nowoczesne, zadziorne, taneczne i zaskakujące.

Płyta powstała w nowym składzie: do współzałożycieli zespołu Michala Skroka (M.Bunio.S) i Krystiana Wołowskiego (Goodboy Khris) i znanego od "Summer Remains" Jacka Frasia (ex- CKOD), dołączył Tomek Zietek (Baron Baye) znany z niezliczonych formacji (Loco Star, Silver Rocket, Mitch & Mitch, ex-Pink Freud itd.) W prawie każdym utworze na nowym albumie pojawia sie kobiecy glos, występuje tez kilku znamienitych gości. Piosenki łączą sie ze sobą miniaturowymi skitami, użyto sampli ze starych polskich płyt winylowych, a calość trwa 40:40 min.

Sami muzycy bez cienia wątpliwości przyznają, ze jest to ich najdojrzalsze i najlepsze dzieło.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory