Kev Fox gość Andrzeja Smolika !

REKLAMA
Kev Fox  to młody artysta pochodzący z Middlesborough i rezydujący na stale w Manchesterze, w grudniu zagra kilka koncertów w Polsce. Koncertów wartych uwagi.
REKLAMA

Charakterystyczna, stylowa postać, szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków. W zeszłym roku wydal minialbum "Help Yourself", który - bez wsparcia prasy ani wytwórni sprzedał sie w nakładzie 5000 egzemplarzy. Od trzech lat intensywnie w trasie, bez większego trudu zdobywa serca słuchaczy w całej Europie.

REKLAMA

W trakcie drugiego pobytu w Polsce zauroczyli swoim brzmieniem nie tylko widownie, ale również  polskiego muzyka i producenta zaprzyjaźnionego z nami Andrzeja Smolika, który zaprosił Foxa do współpracy. Rezultatem jest wspólnie nagrany singiel promujący nowa plytę Smolika, której premiera miała miejsce jesienią tego roku.

Kev tak upodobał sobie polska publiczność, a ona jego, ze odbył tu juz trzy trasy koncertowe zdobywając sobie uznanie i wzruszenie słuchaczy. W grudniu powrócił po raz czwarty by tym razem ukazać nam swoje solowe oblicze. Juz 13.12.10 zagra w Warszawie w Teatrze na 6-stym pietrze jako gość Andrzeja Smolika Kolejne koncerty to:

15.12.10 Swinoujście - Jazz Club Centrala

16.12.10 Szczecin - Kontrasty

REKLAMA

19.12.10 Warszawa - Powiększenie

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory