Apocalyptica w "Łazience"

REKLAMA
Apocalyptica ponownie odwiedzi nasz kraj. Finowie wystąpią 24 lutego w Krakowie w Teatrze Łaźnia Nowa. Znamy już szczegóły dotyczące koncertu.
REKLAMA

Apocalyptica powstała w 1993 roku w Helsinkach. Zespół założyło czterech absolwentów prestiżowej Akademii Sibeliusa - Eicca Toppinen, Paavo Lötjönen, Max Lilja i Antero Manninen. Światową sławę zdobyli w 1996 roku, wydając debiut "Plays Metallica By Four Cellos", zawierający covery nagrań Metalliki wykonywane na wiolonczelach. Sprzedaż krążka przekroczyła milion egzemplarzy na całym świecie. Dwa lata później w sprzedaży pojawił się album "Inquisition Symphony", który oprócz coverów utworów z repertuaru Faith No More, Sepultury i Pantery zawierał własne kompozycje zespołu.

REKLAMA

W kasie Teatru czekają już bilety Apocalyptica. Kasa czynna we wtorki (8.30-15.30) i w czwartki (14.00-18.00). Bilety są w cenie 115 PLN. W dniu koncertu 130 PLN

Krakowski występ będzie częścią trasy promującej najnowsze wydawnictwo grupy zatytułowane "7th Symphony". W październiku 2010 Apocalyptica dała dwa entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce (Poznań i Warszawa) promując ten materiał.

 

zag/łaźnia nowa

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory