Carusella zagra trzy razy w Polsce

REKLAMA
Izraelska scena rockowa rośnie w siłę, czego dowodem jest europejska trasa Caruselli, podczas której odwiedzą Warszawę, Kraków i Wrocław.
REKLAMA

Carusella to izraelski duet. Tworzą go od 2007 roku perkusista Guy Shechter i gitarzystka/wokalistka Tamar Aphek. Ich muzykę klasyfikuje się do heavy rocka. Grają ciężko, aż do hardcore'u, a jednocześnie jest chwytliwie, niemal popowo.

REKLAMA

Okrzykniętego przez magazyn Blind Janitor jednego z najlepszych perkusistów izraelskich polska publiczność może kojarzyć z koncertów Monotonix chociaż współtworzył też Kruzenshtern, Parohod, O.B.E.Y, Flying Baby, Superdrive i wiele innych zespołów.

Wydali jedną płytę w 2008 roku, skupiając się na graniu na żywo. Od początku istnienia Carusella zagrała 200 koncertów w, między innymi na tak renomowanych festiwalach jak SXSW, Mission Creek Festival (USA), Fusion Festival (Niemcy) czy DUNAjam (Włochy).

Występowali na jednej z scenie z takimi zespołami jak Editors, Deerhoof, Torche czy Kylesa.

W tym roku Carusella pierwszy raz przyjeżdża do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej i zagra 6 lutego we Wrocławiu (Firlej), 7 w Krakowie (Klub RE), 8 w Warszawie (Klubojadalnia Eufemia). W Warszawie towarzyszyć im będzie lokalne psychodeliczne trio Rachael.

REKLAMA

info: mat. prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory