Pompon Night 12 lutego

REKLAMA
Na surową aurę ściągamy gościa z północy. Sankt Göran to zaprawiony w bojach dj i promotor, producent i remikser. Rozgrzewa zmysły w mig. Jak przystało na chłopaka ze Szwecji, w każdym jego secie drzemie dużo ciepła i pozytywnej energii spod znaku elektronicznego disco i głębokiego house. Wykorzystuje do tego trochę starsze dźwięki, a przyprawia ów zestaw szczyptą zamieci śnieżnej i zapachem iglastych lasów spod Sztokholmu!
REKLAMA

Pompon zaskakuje i wskazuje, dlatego chwilę przed Göranem usłyszycie Polypa z autorskim setem. Kosmiczne dźwięki, gruby funk & new beat, nowocześnie i energetycznie - tego spodziewajcie się po naszym tajemniczym gościu. Kto się kryje pod tą ksywką? To na razie tajemnica!

REKLAMA

Gospodarzami pomponowej nocy będą dobrze wszystkim znani Mike Polarny i Dr Hory. Jeden i drugi już nie mogą się doczekać, żeby zabrać swoje i Wasze tyłki na wycieczkę po najświeższych brzmieniach w mieście. Przygotujcie się na dużo wrażeń i otwórzcie się na dźwięki z czarnych płyt. Po chwili zaczniecie skakać i piszczeć! Zakład?

Start: 22:00 Wjazd: do północy 10 PLN / po 15 PLN

Sobota 12 lutego

Obiekt Znaleziony Pl. Małachowskiego 3, W-wa

REKLAMA

On Stage: Sankt Göran (Szwecja) Polyp Mike Polarny & Dr Hory

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory