OFICJALNE AFTERPARTY PO KONCERCIE WHITE LIES

PIERWSZE URODZINY PORTALU ?MÓWIĄ NA MIEŚCIE? oraz OFICJALNE AFTERPARTY PO KONCERCIE WHITE LIES zagrają:HIS MAJESTY ANDRE (IT, Cheap Thrills)Double TroubleSiostryFunk Joint Unlimited

Minął już rok od kiedy portal Mówią na Mieście zaistniał w świadomości klubowiczów. Od tego czasu dostaliście z ich rąk nie tylko niezliczoną ilość biletów na najlepsze imprezy w mieście, ale także mogliście na ich łamach oglądać zdjęcia i czytać relacje. O urodzinowej bibce MNM też na pewno będzie głośno!

Otóż dzięki wsparciu portalu Adbreaker.pl udało się sprowadzić na tę imprezę prawdziwego wymiatacza, w osobie HIS MAJESTY ANDRE. Niektórzy może pamiętają jego znakomity występ w nieodżałowanym klubie 55 dwa lata temu. Teraz utalentowany Włoch powraca do Polski, by ponownie zawładnąć publicznością. Współpracował z takimi artystami jak A-Trak, Bloody Beetrots, Crookers, Pete Tong czy Mstrkrft. Na swoim koncie ma remixy zrobione m.in. dla Burnsa, Armanda Van Heldena, Steve'a Aoki, Congorock i AutoKratz, Oprócz tego nagrał mnóstwo znakomitych, autorskich rzeczy. Tego wieczoru wspomogą go rezydenci Kamieniołomów, czyli kolektywy Double Trouble, Siostry i Funk Joint Unlimited. Pojawią się też goście BARDZO specjalni, o których na razie cicho-sza;).

Impreza będzie także OFICJALNYM AFTERPARTY po warszawskim koncercie grupy WHITE LIES. W związku z tym Universal Music Polska przygotował dla Was płyty i plakaty.

Ale to jeszcze nie koniec! Na wszystkich przybyłych czeka moc pozamuzycznych atrakcji, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. słuchawki, kamery, odtwarzacze mp3, filmy na DVD) oraz masa gadżetów. Na imprezie spotkacie specjalnego wysłannika Adbreaker.pl, który będzie miał dla Was kilkadziesiąt kuponów na darmowe piwa, shoty oraz wyjątkowe gadżety.

Jedyny słuszny kierunek tego dnia to klub Kamieniołomy!

05.03 (Sobota) Start: 22.00 wstęp: 10 PLN Klub Kamieniołomy ul. Ossolińskich 3 (róg Krakowskiego Przedmieścia)

SŁUCHAJ ROCK RADIA