Zakręty losu - nowa książka Agnieszki Lingas

REKLAMA
Nakładem Wydawnictwa Novae Res ukazała się książka Zakręty losu, autorstwa Agnieszki Lingas - Łoniewskiej. Jest to dramat sensacyjny, który opowiada o życiu pełnym pokus, zagrożeń, zgubnych nałogów, fałszywych idei, mafii i wielkiej miłości.
REKLAMA

Zakręty losu są pierwszą część trylogii o braciach Borowskich, pełna wzruszeń, łez i namiętności. Poznajemy Krzysztofa Borowskiego, adwokata broniącego bossów narkotykowej mafii, Katarzynę Kochańską, prokurator oskarżającą w procesie zorganizowanej grupy przestępczej, Łukasza "Lukasa" Borowskiego, starszego brata Krzysztofa, od najmłodszych lat działającego w mafijnych strukturach oraz Małgorzatę Filipiak - dziewczynę, której tragiczny los na zawsze odbił się rykoszetem na życiu pozostałej trójki.

REKLAMA

Co jest dla nich najważniejsze? Na nowo odzyskane uczucie czy braterska miłość? A może etyka zawodowa i wiara w słuszność podejmowanych decyzji? Rozwiązanie wcale nie jest oczywiste, a co najważniejsze... bezpieczne.

Agnieszka Lingas-Łoniewska, wrocławianka z wyboru, wałbrzyszanka z urodzenia. Od dawna pisze, ale do niedawna tylko do szuflady. Nieśmiało zaczęła publikować w internecie, co spotkało się z żywym zainteresowanie czytelników, dzięki czemu postanowiła spełnić swoje marzenie i spróbować wydać swoje książki.

I tak w styczniu 2010 światło dzienne ujrzał jej debiut "Bez przebaczenia" , wydany przez wydawnictwo Novae Res. Opowieść o miłości żołnierza i młodej artystki wywołała szereg emocji i na pewno nie pozostawiła czytelnika obojętnym.

Agnieszka ma męża i dwoje dzieci, dwa koty i psa. Kocha zwierzęta, ciężkie brzmienia, a muzyka, oprócz pisania, stanowi jej wielką pasję. ;)

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory