1000 rzeczy, które mężczyzna powinien zrobić w życiu

REKLAMA
Każdy, nawet z pozoru głupi pomysł, może być źródłem wielkiej radości. Bo czy to nie fajnie napić się wódki z prawdziwym Góralem i wpaść pod stół? Albo stanąć pod skocznią w Zakopanem i drzeć się w niebogłosy "Adam leć"? A na przykład ścięcie drzewa, skok na bungee, czy strzelanie z łuku? Uczucie, które towarzyszy realizacji tych i podobnych pomysłów rozumie tylko prawdziwy mężczyzna.  
REKLAMA

"1000 rzeczy, które mężczyzna powinien zrobić w życiu" to program dla facetów i o facetach. Jacek Kaczyński i Mikołaj Lizut zajęli się tym, na co większości mężczyzn niestety ciągle brakuje czasu - realizacją MARZEŃ. W programie znajdziecie wszystko czego pragną mężczyźni  od najmłodszych lat   Będzie więc prowadzenie koparki, gaszenie pożarów czy uprawianie seksu z nauczycielką od biologii.  Będzie nauka jazdy traktorem i wypad motocyklem na pustynię. Nie zabraknie egzotycznych dziewczyn na dzikiej plaży, jazdy na nartach za koniem i odważnego męskiego biegu - nago po Krupówkach przy -20!

REKLAMA

Prowadzący sprawdzą na własnej skórze czy rzeczywiście warto spróbować wszystkiego o czym marzą mężczyźni. Będzie więc ADRENALINA, EKSTAZA, RYZYKO z dużą dawką TESTOSTERONU.

W programie jest miejsce na 1000 pomysłów, liczymy również na Wasze! Co według Was powinien zrobić mężczyzna w życiu? Nie ograniczajcie się do schematu o sadzeniu drzewa, budowaniu domu czy spłodzeniu syna. Na to, owszem, też jest miejsce, ale męskie życie nie polega tylko na spełnianiu oczekiwań! Męskie życie to także męskie fantazje i marzenia! Opowiedzcie o swoich! Sprawdzimy co czuje mężczyzna gdy może po nie sięgnąć! Piszcie do nas ? 1000rzeczy@roxy.fm

Ten sam rocznik, podobny przebieg

Mikołaj Lizut - redaktor naczelny radia Roxy FM i Jacek Kaczyński - dyrektor programowy Polsat Play dobiegają 40stki. Ta okrągła cyfra jest niewątpliwym przełomem dla każdego mężczyzny. Dobrze przed jej osiągnięciem zrobić wszystko, co mężczyzna powinien zrobić w życiu. Z pełnym zaangażowaniem i bez żadnych ograniczeń tych dwóch na co dzień poważnych facetów, realizuje nawet najgłupsze pomysły jakie mężczyznom mogą przyjść do głowy.

REKLAMA

Mikołaj i Jacek są żywym dowodem na to, że każdy mężczyzna bez względu na stanowisko, zasobność portfela czy poglądy polityczne nadal ma chłopięce marzenia. Nie wolno o nich zapominać - uważają prowadzący program - trzeba je spełniać! Program, który prowadzą jest zachętą dla facetów, żeby również odkopali swoje fantazje i postarali się je zrealizować.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory