Koncerty Chew Lips pod patronatem Roxy !

REKLAMA
Koncerty CHEW LIPS już 11 i 12 marca a bilety będą w tym tygodniu do zdobycia na naszej antenie !
REKLAMA

Dowodzona przez charyzmatyczną wokalistkę Tigs brytyjska grupa pracuje właśnie nad nowym albumem, premiera w ciągu najbliższych miesięcy! Czas pokaże, czy określenie muzyki Chew Lips jako mixu LCD Soundsystem, Prince'a i klasycznego ejtisowego popu jest w dalszym ciągu aktualne!

REKLAMA

Londyńskiego Chew Lips fanom dobrego elektronicznego popu przedstawiać chyba nie trzeba, zespół zaskarbił sobie sympatię polskich słuchaczy dwoma zeszłorocznymi świetnie przyjętymi koncertami w Poznaniu i Warszawie, 11 i 12 marca trio ponownie odwiedzi te właśnie miasta w ramach cyklu Jam The Club! Podczas tej trasy zespół po raz pierwszy zaprezentuje się w składzie poszerzonym o żywą perkusję!

Mający niebywały talent do pisania chwytliwych electro-popowych przebojów Chew Lips współpracowali z wytwórnią Kitsuné, promowani są przez iTunes'a, management dzielą z Radiohead i Faithless, ich utwór zremixował Alex Kapranos, lider Franza Ferdinanda. Debiutancka, niewydana dotąd w Polsce płyta zespołu zatytułowana "Unicorn" ukaże się w marcu nakładem Isound Labels!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory