DOES IT OFFEND YOU, YEAH? NA TEGOROCZNYM SELECTOR FESTIVAL

REKLAMA
Brytyjski zepół, reprezentujący nurt elektoniki zagra podczas tegorocznego Selector Festival. Grupa bedzie promowała swoją płytę pt. "Don't Say We Didn't Warn You?.
REKLAMA

Po dobrze przyjętej płycie "You Have Know Idea What You're Getting Yourself Into" nadszedł czas na kontynuację muzycznej kariery. Nowa płyta została opracowana z "miliona" utworów DIOY,Y?, które powstały w ciagu sześciu miesięcy w małym studio w Reading.

REKLAMA

Album "Don't Say We Didn't Warn You" otwiera psychodeliczny utwór "We Are The Dead", której tematem jest reinkarnacja i regeneracja. Według zespołu to najlepszy utwór na rozpoczęcie płyty, który oznajmia powrót zespołu do świata żywych.

DIOY,Y? jest znane ze świetnych wystepów na żywo a także remixów znanych zespołów, począwszy od Muse a kończąc na The White Stripes. Wokalista zespołu James Rushent współpracował z The Prodigy, jako jeden z producentów singli "Invaders Must Die" oraz "Omen". Zespół supportował w USA takie gwiazdy jak Nine Inch Nails, Linking Park oraz The Prodigy.

Grupa w 2008 roku znalazła się na dziewiątym miejscu najczęściej słuchanych i pobieranych zespołów za pośrednictwem last.fm. Następnym sukcesem było znalezienie się na liście sporządzonej przez iTunes, wykazujących nalepszych alternatywnych artystów 2008 roku w USA.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory