SING IT OUT w ramach Projektu Pokolenie

REKLAMA
Marzysz o karierze muzycznej i pragniesz pokazać się światu? Po kategorii dla beatboxerów BEAT IN THE BOX oraz fotograficznej OUT OF FRAME nadszedł czas na wyłuskanie śpiewających talentów. Nie ważne, czy jesteś amatorem, czy regularnie ćwiczysz z mikrofonem.
REKLAMA

Marzysz o karierze muzycznej i pragniesz pokazać się światu? Po kategorii dla beatboxerów BEAT IN THE BOX oraz fotograficznej OUT OF FRAME nadszedł czas na wyłuskanie śpiewających talentów. Nie ważne, czy jesteś amatorem, czy regularnie ćwiczysz z mikrofonem. Wystarczy, że kochasz śpiew i masz niesamowity głos. Wszyscy szczęściarze obdarzeni wokalnym talentem mają szansę wziąć udział w warsztatach z wybitnymi artystami oraz zawalczyć o nagrodę główną.

REKLAMA

"Bad, Bad Habit Baby, Baby It's You, Baby It's You " Tę frazę zna chyba cały świat klubowy, a ten niesamowity, ciepły i głęboki głos to właśnie LISA MILLET. Jako jedna z członków jury wraz z żywiołowym, pełnym energii, wrocławskim trio KAMP! oraz znaną z aranżacyjnego szaleństwa i subtelnych, chwytliwych melodii NOVIKĄ, wybierze dziesięciu warsztatowiczów. Wystarczy zinterpretować jeden z utworów artystów zasiadających w jury oraz zgłosić się do 19 maja na stronie internetowej ProjektPokolenie.pl.

Dziesięciu najlepszych będzie miało szansę doskonalić swój głos pod okiem artystów w studio muzycznym, a także wziąć udział w zajęciach z emisji głosu u Olgi Szwajgier. To właśnie jej unikatowa metoda pozwala rozszerzyć skalę głosu z czterech do sześciu oktaw. Marka ABSOLUT nagrodzi trzech najlepszych wokalistów wybranych w internetowym głosowaniu. Siedem tysięcy złotych zgarnie zwycięzca konkursu. Za drugie miejsce jest nagroda w wysokości pięciu tysięcy złotych, a za trzecie nagroda w wysokości trzech tysięcy złotych.

Marka ABSOLUT pomaga w rozwoju pasji oraz ułatwia drogę do sukcesu. Liczy się przede wszystkim oryginalność, zaangażowanie i kreatywność. PROJEKT POKOLENIE to absolutnie autorski polski koncept, który wystartował we wrześniu 2010 roku. Ma rozwijać, kształtować, inspirować młodych twórców niezależnie od dziedziny, w jakiej działają. W ramach inicjatywy mają miejsce takie kategorie jak beatbox, fotografia, graffiti, muzyka, malarstwo, taniec. PROJEKT POKOLENIE jest także wspierany przez polskie gwiazdy i uznanych artystów. Każdy z nas może poprzeć Projekt i mieć w nim realny udział, gdyż ofiarujemy moc sprawczą. To inicjatywa jest dla każdej pełnoletniej osoby, która czuje w sobie drzemiący talent, która ćwiczy go każdego dnia marząc nie tyle o finansowym aspekcie sukcesu, a byciu coraz lepszym.

W ramach PROJEKTU POKOLENIE i kategorii SING IT OUT odbędą się koncerty z artystami zaangażowanymi inicjatywę marki ABSOLUT :

REKLAMA

.   24.03.2011 - BANK (Warszawa) - koncert KAMP!

.   31.03.2011 - HIPNOZA (Katowice) - koncert KAMP!

.   1.04.2011 - EGO (Sopot) - występ LISY MILLET z DJ Tennessee oraz DJ Ricardo

.   2.04.2011 - PAUZA (Kraków) - BEats FRiendly: NOVIKA - vocal + djs: Mr.Lex & Harper

REKLAMA

.   7.04.2011 - ETER (Wrocław) - koncert KAMP!

.   8.04.2011 - MORALIST (Bydgoszcz) - występ LISY MILLET z DJ Tennessee oraz DJ Ricardo

.   9.04.2011 - LULU (Szczecin) - koncert NOVIKA LIVE

.   15.04.2011 - FRANTIC (Kraków) - występ LISY MILLET z DJ Tennessee oraz DJ Ricardo

REKLAMA

.   16.04.2011 - CIEŃ (Kraków) - koncert KAMP!

.   16.04.2011 - LEWITACJA (Wrocław) - koncert NOVIKA LIVE

.   30.04.2010 - CZEKOLADA (Lublin) - BEats FRiendly: NOVIKA - vocal + djs: Mr.Lex & Bartek Winczewski

PROJEKT POKOLENIE  jest wspierany przez polskie talenty w poszczególnych dziedzinach. Dotychczas do akcji przyłączyli się Lisa Millet, zespół KAMP!, Kasia NOVIKA Nowicka, Kamil Sipowicz z synem Szymonem, producentem muzyki elektronicznej wcześniej znanym jako dj.Perez. Poparły go także największe autorytety polskiego beatboksu - L.U.C (człowiek-orkiestra nagrodzony Paszportem "Polityki"), Tik Tak (człowiek z misją, organizuje różnorodne projekty muzyczne) oraz Zgas (mistrz beatboxu, zwycięzca wielu beatboxowych bitew i człowiek, którego, jak mało kogo, można nazwać beatboxowym profesjonalistą). Swój głos poparcia wyraziła także znana aktorka Magda Schejbal oraz fotografowie Izabela Jaroszewska, Tomasz Sikora i Wojtek Wieteska. Materiały filmowe z gwiazdami są dostępne na stronie internetowej ProjektPokolenie.pl.

REKLAMA

Manifest PROJEKTU POKOLENIE: Jest wiele powodów Czekają na nas młode talenty, a każdy z nich jest powodem. Wspierają nas uznani twórcy z całego świata. Każdy ze swojego powodu. Każdy, kto poprze Projekt, ma swój powód. Dołącz do nas! Jest wiele powodów!

PROJEKT POKOLENIE zakłada przekonanie, że "Jest wiele powodów", dla których warto być z nami. Przyłącz się zatem do idei i wesprzyj nas swoim głosem na stronie www.projektpokolenie.pl

KAŻDY MA SWÓJ POWÓD...

* * * ABSOLUT Vodka to współczesny fenomen. Wprowadzona na światowy rynek w 1979 roku, szybko zdobyła mocną pozycję wśród wódek wysokiej jakości. Każda jej kropla - bez względu na to, gdzie na świecie jest serwowana - pochodzi z tego samego miejsca - z destylarni w miejscowości ?hus w południowej Szwecji.

REKLAMA

Według brytyjskiego portalu askmen.com ABSOLUT Vodka jest drugim najczęstszym wyborem w świecie wódki dokonywanym przez mężczyzn, nie tylko na Wyspach.

Sk?l! (po szwecku: na zdrowie!)

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory