J&B Cracow Fashion Week Party!

REKLAMA
Cracow Fashion Week to największa impreza modowa w Krakowie. Jest to najlepsza okazja aby cieszyć swe oko najlepszymi stylizacjami, projektami, strojami.
REKLAMA

Cracow Fashion Week to największa impreza modowa w Krakowie. Jest to najlepsza okazja aby cieszyć swe oko najlepszymi stylizacjami, projektami, strojami. Po wyczerpującym dniu pracy, wiadomo - trzeba gdzieś się zabawić, dlatego my wychodzimy z najlepszą tego dnia ofertą dla Was! Tylko Łódź Kaliska i tylko party z J&B. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych gości na ulicę Floriańską 15. Dobra zabawa..., zimne drinki, naturalne piękności - gwarantowane. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą modnych ciuszków.

REKLAMA

Muzycznie o nas zadba elita krakowskiej sceny - oczywiście Junkie Punks. Gościmy także solidną reprezentację stolicy, a mianowicie: Last Robots, Kovvalsky & I Say Mikey. Uwierzcie, że przy nich nie będziecie podpierać ścian sącząc drinka. Kto nie tańczy ten gapa!

Dodatkowo we współpracy z wytwórnią EMI, oferujemy Wam promocję polskich artystów tego labelu na imprezie - muzyka, płyty, zdjęcia. To wszystko tylko u nas. Warunkiem jest przybycie i dobra zabawa, a o upominki nie musicie się martwić.

To nie koniec atrakcji, gdyż specjalnie dla Was mamy wejściówki na seanse od Cinema City. Tak, dokładnie, całkowicie za darmo Widzimy się 1go w Kaliskiej! To nie żadne prima aprilis!

Łódź Kaliska, ul.Floriańska 15, start od godziny 21:00! Wstęp wolny!

REKLAMA

Głównym partnerem oraz sponsorem wydarzenia jest J&B Start a Party

DJ's:

Last Robots Dziś Last Robots, wcześniej Electricity!, a indywidualnie - Bert i Igor. Ten znany warszawski duet działa od 6 lat, choć obaj jego członkowie mają za sobą o wiele dłuższe doświadczenie djskie. Bert pojawił się na warszawskiej scenie klubowej w końcu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, początkowo jako członek breakbeatowego kolektywu Boogie Mafia, potem jako rezydent klubu Piekarnia za czasów jego pierwszej, kultowej odsłony. Prowadził autorskie audycje radiowe, najpierw w starej Radiostacji, a od 2006 roku w Radiu BIS (obecnie Radio Euro). W roku 2009 był szefem muzycznym tegoż radia. Jako dziennikarz muzyczny publikował artykuły w Techno Party, Laifie i Dzienniku. Śmiało można stwierdzić, że w swej wieloletniej podróży djskiej odwiedził wszystkie liczące się kluby w Polsce, na czele z sopockim Sfinksem, poznańskim SQ i białostockim Metrem. "Dzielił decki" z około setką wykonawców zagranicznych, prawdziwych światowych sław, takich jak Jacques Lu Count, Marshall Jefferson czy Roger Sanchez. Był jurorem wielu konkursów djskich, w tym. Nokia DJ's Cup oraz Heineken Thirst, a także wykładowcą Coke Live Fresh Noise.

Kovvalsky Jędrzej "KoVValsky" Kowalczyk, młody DJ, promotor event'ów. Miksuje i selekcjonuje szerokopojętą muzykę elektroniczną. Dobrze czuje się w różnorodnej muzyce, eksperymentuje z nowymi gatunkami. Unika "komercji". Prezentuje świeże kwałki, których nie można usłyszeć w środkach masowego przekazu. KoVValsky gra energetyczne sety z pogranicza: Electroniki, Tech-House'u oraz melodycznego, ciepłego Disco. Supportował światowych headliner'ów: SIMIAN MOBILE DISCO, HOT CHIP, JESSE ROSE, THE SUBS, MIGHTYFOOLS, MOMMA'S BOY, KRIS MENACE, HEADMAN, ROBERT BABICZ, RORY PHILLIPS, CYBERPUNKERS, STEREOHEROES, PUNKS JUMP UP, KOLLEKTIV TURMSTRASSE.

REKLAMA

Junkie Punks Czyli Sex Pistols za deckami. Kolektyw, który w przeciągu niespełna 10 miesięcy zagrał z/zorganizował: Cyberpunkers (IT), A1 Bassline (UK), Blatta & Inesha (IT), Belzebass (IT), The Blisters Boyz (FR), Dimitry (CZ), PnP (GR), Supra1, Dick4Dick, Gypsy Pill, Novika, Yummy Cake, AXMusique, Gooral, Kwazar, Pink Bazooka, Vein Cat, Kuba Wandachowicz (CKOD), Gangsteppaz, Slutocasters, Hungry Hungry Models, Slam Dunk,DJ Spox, Dezet, Organauts, Electrocandy DJ's, PZG, Squal, Harbour Horse, Jakub Dymek, Dizzie Trouble, Nikola Waters, Herodsky, Fat Cut, Gretzky, The Phantom, Jick Magger, Elektrische TV, Holly Kitty, Rude Boys, Sick Physical, Alcowhore, Twin Prix, Mr. Poppins, Coffe, None... i wielu wielu innych. Odpowiedzialni/współodpowiedzialni za: WooW Party, DJLand, Hype Party, Ła-Ła-Łi-Ła, Beat Goes Boom, Revolta, Prodigy Night, Electroclash Night

I Say Mikey Michal "I Say Mikey" Torzecki to solo DJ i jedna polowa duetu AM Radio. AM Radio to Rezydenci Kamieniołomów i Powiększenia, a wcześniej Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora. Dwukrotnie nominowani do Miazgi - nagrody miesięcznika Pulp dla Najlepszego Kolektywu Didżejskiego. Grali w najważniejszych klubach stolicy, a także na festiwalach Open'er, Selector, Rafineria, i Pepsi Vena. Nie uznają ograniczeń stylistycznych i przesadnej spinki. Lubią zaskakiwać i nie popadają w rutynę. W ich setach usłyszeć można pop i electro, indie i disco, remixy i mashupy, parkietowe klasyki i zupełne nowości. Mają także cotygodniową audycje w Radiu Roxy, w każdy czwartek od 23. I Say Mikey Jako solo DJ grywa często cięzej i wlasnie w zeszłym roku na krakowskim Selektorze pokazał bywalcom festiwalu tą odslone swojego szerokiego repertuaru.

i say mikey + koVValsky @ Selector Festival 2010 from Patryk Kabaj on Vimeo .

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory