Triada Polish Rolling League

REKLAMA
Pierwsza impreza ligowa: Never Winter Jam 2011 - witamy wiosnę, czas na rolki!
REKLAMA

W ubiegły weekend, 26.03.2011 w skateparku Legnicka we Wrocławiu odbyły się zawody Never Winter Jam 2011. Zawody były pierwszą imprezą rozgrywek ligowych Triada Polish Rolling League. Do rywalizacji we wrocławskim skateparku "Legnicka" stanęli amatorzy i profesjonaliści stylu aggressive.

REKLAMA

Na zawodach pojawili się najlepsi zawodnicy z Polski oraz goście z Niemiec, Łotwy, Czech, Szwecji oraz Szkocji. W imprezie wzięło udział ponad 130 zawodników, którzy walczyli w czterech kategoriach: Girls, Junior, Senior oraz Masters.

Eliminacje zostały przeprowadzone w formule Jam, czyli równoczesnych przyjazdów kilku zawodników. Finały natomiast rozstrzygnięto na podstawie indywidualnych przejazdów. Startujący dawali z siebie wszystko co mogli aby zaimponować sędziom! Można było zobaczyć wysokie skoki, długie grindy i stylowe przejazdy.  Ostatecznie wyniki prezentują się następująco:

GIRLS 1. Grażyna Wratny 2. Paulina Zawadzka 3. Marta Sitkowska JUNIOR 1. Jakub Małecki 2. Paweł Zalejski 3. Ramin Purmensky SENIOR: 1. Michał Łuczak 2. Rafał Łatka 3.Georg Rokita MASTERS: 1. Piotr Combrzyński 2. Nils Jansons 3. Frederik Andersson

Polscy zawodnicy po raz pierwszy w tym roku podczas zawodów zbierali punkty w lidze Triada Polish Rolling League, czyli w cyklu zawodów, który ma na celu wyłonienie najlepszych riderów w Polsce oraz nadanie tytułu Mistrza Polski w jeździe agresywnej na rolkach. Rewelacyjna atmosfera, spore zainteresowanie publiczności oraz pozytywne opinie zawodników pozwalają ocenić imprezę jako bardzo udaną. Takie imprezy jak ta pozwalają nam zmotywować wszystkich do jeszcze cięższej pracy w celu podnoszenia swojego poziomu jazdy. Zawody Never Winter Jam okazały się być po raz kolejny dużym sukcesem. Polscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze i możemy być pewni, że w przyszłości rolkarstwo w stylu aggressive w naszym kraju będzie rozwijało się w dobrym kierunku. Zapraszamy na kolejne imprezy z cyklu Triada Polish Rolling League. Relacje foto i video dostępne są na oficjalnej stronie zawodów www.neverwinterjam.com

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory