Urodziny Junkie Punks

REKLAMA
Po raz pierwszy w Polsce na pierwszych urodzinach Junkie Punks po wielu trudach i mękach mamy zaszczyt zaprosić Was na występ najbardziej rozchwytywanego obecnie na świecie dubstepowca izraelskiego pochodzenia, mowa oczywiście o BORGORZE
REKLAMA

Po raz pierwszy w Polsce na pierwszych urodzinach Junkie Punks po wielu trudach i mękach mamy zaszczyt zaprosić Was na występ najbardziej rozchwytywanego obecnie na świecie dubstepowca izraelskiego pochodzenia, mowa oczywiście o BORGORZE. Swoim występem urodziny uświetni zaprzyjaźniony Pezet & Małolat Soundsystem.

REKLAMA

Impreza już 2 kwietnia w klubie Fabryka. Zaproszenia do wzięcia niebawem w CO JEST GRANE!

Borgore - Pochodzący z Tel Awiw, liczący zaledwie 24 lata, związany z wytwórnią Shift Recordings, najbardziej rozchwytywany izraelski producent dubstepowy. Perkusista w zespole death metalowym Shabira, oraz członek dubstepowego duetu Alphamale Primate. Prekursor gorestepu , gatunku powstałego w 2009 roku, który jest rozwinięciem tematu dubstep. (Gorestep brzmi jak zwolniony utwór drum and bassowy z akcentem łamania dźwięków perkusyjnych). Borgore podjął naukę w szkole muzycznej już w wieku 5 lat, w klasie o profilu jazzowym . Od zawsze interesował się masteringiem saksofonu i mieszaniem różnych gatunków istniejących w muzyce. Ma opinię artysty nie znającego żadnych granic muzycznych.

Pezet & Małolat to chyba najsławniejsze rodzeństwo w branży polskiego hip hopu. Obaj urodzeni w Warszawie na Ursynowie. Wychowywali się wśród nowo powstałych składów hip-hopowych. Można powiedzieć, że to właśnie ten fakt zadecydował o ich przyszłości. Pezet jest być może bardziej rozpoznawanym raperem w Polsce niż jego młodszy brat, co nie zmienia faktu, że obaj są doceniani. Małolata, poza płytą z Ajronem, można było spotkać na licznych featuringach, chociażby właśnie u Pezeta.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory