R&S SHOWCASE

REKLAMA
Jeśli byliście pod koniec lutego na naszej imprezie z Pariah, to wiecie, że było niesamowicie. Tym razem zapraszamy na kolejnego przedstawiciela najświeższych brzmień prosto z R&S - Lone'a.
REKLAMA

Grupa Biznes, Sorry, Ghettoblaster oraz Club Collab zapraszają na drugą odsłonę R&S SHOWCASE!

REKLAMA

Już w najbliższy piątek do Warszawy zawita kolejny młody Brytyjczyk związany z legendarną wytwórnią - Matt Cuttler a.k.a. Lone. Jeśli szukacie odnośników dla jego twórczości, to najprościej skojarzyć go z postaciami takimi jak Joy Orbison, Untold, James Blake czy właśnie Pariah. Wszyscy oni nagrywają muzykę, którą często określa się mianem post dubstepu, a dużo prościej można przedstawić ją jako nowoczesną wizję tanecznej elektroniki z Wysp. W porównaniu do tamtych producentów Lone ma jednak nieco inny zestaw inspiracji - na swingujących rytmach, unoszą się ciepłe akordy definitywnie czerpiące z wczesnego techno i rave, z okolic 808 State, Model 500 czy pierwszych numerów Carla Craiga. To muzyka jednocześnie bardzo motoryczna, jak i ciepła, słoneczna, rozmarzona. Jak słusznie zauważył serwis Boomkat.com - te produkcje wydają się po prostu pływać w MDMA.

Pierwsze kawałki sygnowane ksywką Lone ukazały się w 2008, ale kariera artysty nabrała rozpędu rok później, gdy wydał on album "Ecstasy & Friends" nakładem labelu Werk Discs - wytwórni prowadzonej przez kultowego producent Actressa (publikują tam jeszcze m.in. Starkey czy Lukid). Od tego czasu do grona fanów Brytyjczyka dołączyli tak różni artyści jak Kode 9, James Holden, Recloose (numer Lone'a znajduje się na jego ostatnim miksie dla Resident Advisor) czy Bibio (obydwaj zremiksowali nawzajem swoje utwory).

Dodatkową atrakcję na miłośników brytyjskich brzmień, może być to, że tym razem zdecydowaliśmy się wykorzystać dobrą akustycznie małą salę w 1500m2 - będzie więc ciemno i bardzo gorąco, a powietrze zadrży od basu. Do zobaczenia.

Lone (R&S / Werk Discs / Magic Wire, Manchester) - Live Act Jedynak & Najar (Club Collab) Kosakot (Sorry, Ghettoblaster) J-Son (Grupa Biznes) + special guest: Bshosa (Detroit ZdróJ)

REKLAMA

1 kwietnia - 1500m2 (mała sala, w dziedzińcu po lewej) Start: 22.00 Wstęp: 15 PLN

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory