Zabieramy Cię na koncert LYKKE LI do Berlina !

REKLAMA
Za każdym razem kiedy słyszysz "Get Some" nucisz ten kawałek z Lykke Li ?Tym razem zaśpiewaj w Radiu Roxy i pojedź na koncert Lykke do Berlina !
REKLAMA

Za każdym razem kiedy słyszysz "Get Some" nucisz ten kawałek z Lykke Li. Tym razem zaśpiewaj w Radiu Roxy i pojedź na koncert Lykke do Berlina !

REKLAMA

Zabieramy Cię wraz z osobą towarzyszącą, fundujemy Wam przejazd do Berlina oraz powrót i nocleg !

1. Przygotuj refren "Get Some" ! 2. Zgłoś chęć wyśpiewania go na antenie , smsem na 73007 z hasłem KONCERT ! 3. Czekaj na telefon od Radia Roxy !

Naszym zdaniem Lykke Li to jedna z najciekawszych współczesnych wokalistek.

Już 5 kwietnia w Berlinie zobacz i usłysz LIVE , tę utalentowaną szwedzką artystkę, której albumy "Youth Novels" i "Wounded Rhymes" oczarowały świat !

REKLAMA

Tekst refrenu "Get Some" "Go head go away low, but here i can do no harm Go ahead go away low in my honey lovin arms Go ahead go away low, where i can do no wrong Got you around my finger like a lonely lovers charm like a lonely lovers charm ..."

 

Li Lykke Timotej Zachrisson urodziny obchodzi 18 marca, pochodzi z artystycznej rodziny. Zasłynęła najpierw w Internecie. Jesienią 2007 roku opublikowała na swoim profilu w serwisie MySpace piosenkę "Tomorrow". Rozpętała ona burzę wokół utalentowanej szwedzkiej artystki (Lykke poza śpiewaniem potrafi także świetnie tańczyć i pracowała jako tancerka w telewizji). Potem przyszła znakomita EP-ka "Little Bit", a następnie kolejne sukcesy, jak choćby zamieszczenie kawałka "I'm Good I'm Gone" w grze "FIFA 09" oraz numeru "Possibility" na soundtracku do filmu "Zmierzch: Księżyc w nowiu".

Oczarowała świat wydanym w 2008 roku debiutem "Youth Novels". Muzyka na tej płycie została opisana jako postmodernistyczny pop. W podobnym kierunku, obejmującym elementy elektro, popu, soulu, indie rocka, folku i hip-hopu, idzie jej kolejne wydawnictwo, ale z większą nutą melancholii, który ukazał się w Polsce ze znaczkiem jakości Radia Roxy.

Całość Lykke Li nagrała w Szwecji. Pobrzmiewają na krążku echa lat 60-tych, żeńskie chórki, transowe bębny. O brzmienie, podobnie jak w przypadku "Youth Novels", zadbał w sztokholmskim studiu Bjorn Yttling z formacji Peter, Bjorn & John doskonale Wam znanej z anteny Radia Roxy.

REKLAMA

Lykke Li swoją drugą płytą "Wounded Rhymes" udowadnia, że zalicza się do tych artystek z obszaru muzyki popularnej, które mają niesamowitą wyobraźnię jeśli chodzi o melodie i wyjątkowe wyczucie stylu.

Szwedka głosem potrafi tak tęsknie wzdychać, że każdy wpadnie w refleksyjny nastrój. Umie też śpiewać niczym mała kokietka, sprawiając radość i dając zastrzyk pozytywnej energii. Nie obcy jest jej też krzyk.

Lykke Li świetnie żongluje emocjami, a jej największą zaletą jest operowanie kontrastami. "Youth Novels" wyniósł Szwedkę na wyżyny, umożliwiając występy na tak renomowanych festiwalach, jak Coachella i Lollapaloozza, czy pojawienie się w programie Conana O'Briena.

Do zobaczenia 5 kwietnia w Berlinie na koncercie Lykke Li !

REKLAMA

REGULAMIN

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory