Zabieramy Cię na koncert Cee Lo Green'a do Berlina !

REKLAMA
Pojedź po bandzie i powiedz nam : Co jesteś w stanie zrobić żeby zdobyć bilety na koncert Cee Lo Green'a ?
REKLAMA

Pojedź po bandzie i powiedz nam : Co jesteś w stanie zrobić żeby zdobyć bilety na koncert Cee Lo Green'a ?

REKLAMA

Radio Roxy zabiera Cię na koncert Cee Lo Greena, który odbędzie się 8 kwietnia w Berlinie ! Zabieramy Cię wraz z osobą towarzyszącą, fundujemy Wam przejazd do Berlina oraz powrót i nocleg !

1. Wyślij sms na 73007 z hasłem KONCERT 2. Czekaj na telefon od Radia Roxy ! 3. Kiedy zadzwonimy do Ciebie odpowiedz nam: Co jesteś w stanie zrobić żeby zdobyć bilety na koncert Cee Lo Green'a ?

Czekamy na najbardziej: Niekonwencjonalne, Niepowtarzalne, Nietypowe, Niezwykłe, Zaskakujące, Wyszukane uzasadnienie !!!

 

Thomas DeCarlo Callaway, jak naprawdę nazywa się w urodzony w Atlancie artysta, za singiel "Fuck You" z płyty "The Ladykiller" otrzymał w 2010 roku 5 nominacji do nagród Grammy.

REKLAMA

Cee Lo Green daje nam wyraźny sygnał, ze jest naprawde dobrym wokalistą, który wie, na czym polega nowoczesna mieszanka popu i soulu, związany również z takimi nurtami jak hip-hop, R&B, funk i neo-soul. Jest członkiem zespołów Goodie Mob i Gnarls Barkley. Cee Lo do tej pory wydał 3 albumy. Ostatni z nich to "The Ladykiller".

Wokalista nie ma na celu prostacko szokować, zabijać kobiet także nie. Chyba, że swoim nieodpartym urokiem osobistym i umiejętnościami wokalnymi.

Wystarczy posłuchać "Wildflower", "I Want You", czy "Cry Baby", aby przekonać się, iż mamy do czynienia z talentem nieprzeciętnym.

Cee-Lo wsparcia na krążku udzielił miedzy innymi Chad Hugo z The Neptunes, a także Salaam Remi, Jack Splash i Fraser T. Smith. Za brzmienie całości odpowiada sam Green.

REKLAMA

REGULAMIN

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory