Włącz Magnetofon 8 i 9 kwietnia w Powiększeniu!

Znana jest już data trzeciej edycji Magnetofonu. Festiwal, który stawia sobie za cel promocję wschodzących talentów alternatywnej polskiej sceny muzycznej, odbędzie się 8 i 9 kwietnia w Powiększeniu.

Po 2 latach zmieniamy lokalizację na ścisłe centrum Warszawy. Nie zmienia się za to idea festiwalu. Nadal będziemy promować najzdolniejszych, młodych muzyków. - mówi Ania Kamecka, dyrektor artystyczny festiwalu.

W ciągu dwóch festiwalowych dni fani będą mogli usłyszeć sześć zespołów, m.in. prawdziwie rockandrollowych chłopaków z The Phantoms, arcyzdolną songwriterkę Nathalie And The Loners czy eksperymentujących Fuka Lata. Muzyczna uczta, jaką zgodnie z zapowiedziami organizatorów będzie Magnetofon, zostanie uzupełniona o dodatkową niespodziankę - drugiego dnia festiwalu odbędą się warsztaty z improwizacji, które poprowadzi Patryk Zakrocki.

Dyrektor organizacyjny festiwalu, Magdalena Krysiak, tryska optymizmem: - To będą dwa dni świetnej muzyki. Przy okazji chcę też podziękować naszemu sponsorowi, marce XL Energy Drink, bez którego zaproszenie tylu ciekawych zespołów nie byłoby możliwe. W drugi weekend kwietnia nie wypada nie zajrzeć do Powiększenia.

Piątek, 8 kwietnia 19:00 - Koncerty: TAPE, The Phantoms, Nathalie And The Loners Afterparty: Warsaw City Rockers

Sobota, 9 kwietnia 16:30 - Warsztaty muzyczne, prowadzenie: Patryk Zakrocki 19:00 - Koncerty: Etam Etamski, Fuka Lata, Rebeka & VJ J. Chalcińska Afterparty: AM Radio + We Are Adventure

Ceny biletów: Bilet 1-dniowy: 20 zł Bilet 2-dniowy: 25 zł do godz. 20:00 bilety 10 zł tańsze! Afterparty: 10 zł

SŁUCHAJ ROCK RADIA