BAABA KULKA - Muzyka i sport

REKLAMA
Album Baaba Kulka jest już dostępny we wszystkich sklepach, a tymczasem zespół zaprasza na kolejne atrakcje kulturalno - sportowe!
REKLAMA

Gaba zaprasza na mecz: "Nawiązując do starej tradycji Żelaznej Dziewicy, pod dumnym hasłem "Piłka do Metalu", 8 kwietnia rozegrany zostanie mecz Baaba Kulka i przyjaciele kontra Dziennikarze. Powinno to być niezapomniane widowisko: zespół Baaba w większości gra raczej w piłkarzyki, a ostatni mój mecz zakończył się wynikiem 0:15. Stałam na bramce. Trauma do dziś".

REKLAMA

Mecz zostanie rozegrany 8 kwietnia o godzinie 17:00 przy ulicy Wałbrzyskiej nr. 5 w Warszawie. Obie drużyny zawzięcie trenują.

Skład:

Drużyna Baaby Kulki na bank składać się będzie z: Gabriela Kulka (głos) ...Bartosz Weber (kapitan) Tomasz Duda (nie wie co to metal, nie wie, co to piłka) Piotr Zabrodzki (był kiedyś na Stadionie Dziesięciolecia) Macio Moretti (jest taki piłkarz o jego nazwisku) Czesław Mozil (zwinny, szybki, gibki) Stanisław Wróbel (zwinny, szybki, chudy) Maciej Bielawski (męski) Zielak (wie co to metal, wie co to piłka) Grzegorz Kwiecień (cenny transfer z Krakowa)

W drużynie dziennikarzy na stówę wystąpią: Piotr Metz XL Karolina Wanat męska S albo damska M Paweł Piotrowicz M Maciek Michalski L Marcin Mąkiewicz L Zbyszek Zegler XL Artur Tylmanowski L Artur Rawicz XL Adam Dobrzyński XL Lukasz Kamiński M Grzesiek Kszczotek L Marcin Pawlak L Tony Duckworth L

REKLAMA

Baaba Kulka zaprasza także na koncerty. Uwaga! Są to jedyne klubowe koncerty zespołu!:

31.03 Sejny, Sejnieńska Spółdzielnia Jazzowa godz. 19:00

01.04 Lublin, Teatr Andersena godz. 20:00

02.04 Zabrze, CK Wiatrak godz. 20

REKLAMA

03.04 Kraków, CK Rotunda godz. 20

09.04 Gdynia, Klub Muzyczny UCHO godz. 20

11.04 Warszawa, Teatr Bajka godz. 20

17.04 Poznań, Blue Note godz. 20

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory