NOT FOR KIDS

REKLAMA
Nadszedł ten dzień. Po wielu próbach zorganizowania udanej imprezy, wpadliśmy na pomysł stworzenia czegoś tylko dla dorosłych.
REKLAMA

Pamiętacie takie kluby jak Tomba Tomba, Le-Ma itp... ?Niestety mamy dla was smutną wiadomość, nie reanimujemy żadnego z nich,ale mamy też dobrą, przy waszej pomocy i dobrych chęciach, możemy zorganizować najlepszy cykl imprez w stolicy. Nie bedziemy was prosić abyście zapraszali wszystkich swoich znajomych do wydarzenia. Prosimy abyście przekazali info o imprezie ludziom których lubicie i z którymi chcecie sie bawić tej nocy.

REKLAMA

Z pewnością każdy z was był na imprezie która miała być rzekomo od 18 roku życia, a prawda okazywała sie inna. Masa biegajacych licealistów... Tego nie bedzie.

Strona lokalu: http://www.k8club.pl/

A dla osób które bedą chciały odpocząć od klubowego zgiełku, znajdzie sie ustronne miejsce Oczywiście nie możemy zapomnieć o oprawie wizualnej. To co zobaczycie zdecydowanie nie jest dla dzieci. wizualizacje zaprezentuje Visual Performance ADIN2GO http://www.microkino.pl/

dogrywać będą

REKLAMA

BULBULOID Muzyk, dj, producent, performer i organizator wielu wydarzeń o charakterze kulturalno - muzycznym. Grał między innymi w Narodowej Galerii Zachęta na Warsaw Electronic Festival. Założyciel i organizator cyklu "Pleasure Waves" w warszawskiej Lorelei. Animator ambitnych działań i niecodziennych imprez na terenie Polski. Jego ulubione miejsca dla nietypowych wydarzeń to dla przykładu: las, łąka, plaża, statek, barka, hala lub własny dom na wsi. Produkuje muzykę eksperymentalną oraz współtworzy elektroakustyczny zespół Synchro Trip. Gdy był młodszy, tworzył nagrania korzystając z kaset magnetycznych, przegrywając materiał audio z różnych źródeł. Po siedmiu latach tworzenia muzyki elektronicznej usystematyzował swoje podejście do kreowania dźwięków, które opiera się na syntezatorach i samplerach. Charakterystyczne, magiczne dźwięki w połączeniu z narkotycznym bitem zaklinają słuchacza, wprowadzając go w stan oderwania od rzeczywistości. Jego ulubione gatunki to Deep Tech, Tribal i Electronic, wszystko z domieszką głębokiego Ambientu. Miksuje też nu disco, acid jazz, tech house, minimal, dub i abstract oraz ambient. Hasło przewodnie: "kluby?!nie...kiepska muzyka...zróbmy swoją imprezę...".

KALICKY To młody muzyk, grafik urodzony w 1987r w Warszawie. Swoje pierwsze kroki stawiał w kolektywie PsychoTronic. Grał u boku większości znanych i cenionych artystów w kraju. Muzyka jaką gra to szeroko pojęta elektronika począwszy od house przez minimal aż po elektro i dubstep. Jak sam mówi "Jestem uzależniony od trash'owych brzmień". Jest także organizatorem wielu eventów. Współorganizował pierwszą polską edycje OH MY GOD IT'S TECHNO MUSIC, na której wystąpił Gtronic! Jest także współtwórcą projektu Alternative Shot, który ma za zadanie ściągać do kraju największe gwiazdy sceny elektronicznej i promować polska scenę electro.

CRASH'N'CRACK Huk goni hałas, hałas goni łomot, a łomot goni trzask! Krótko, zwięźle i na temat. Tak by można określić coś co robi Crash 'n' Crack oraz jak to brzmi (w końcu mowa o muzyce!). Jest pełnym zapału i wiary w siebie młodym człowiekiem, który chce rozpowszechniać najcięższe odmiany muzyki elektronicznej podczas której można stracić kontakt z rzeczywistością oddając się we władanie trash'owych decybeli.

DJ47 Krzysztof Krusiewicz (18.06.1989) - młody Dj z nieco ponad 2 letnim stażem. Od zawsze kochał muzykę, a klubowym graniem zainteresował się gdy brat za młodu katował go Bennym Benassim. To właśnie satisfaction zainspirowała małego Krzysia. Rozpoczął swoją muzyczną przygodę w małym klubiku, Ice Club. Tam poznawał tajniki house'owego grania i sie spodobało. Grywał na wielu kameralnych imprezach m.in w klubach Bururu, czy Proximie. Organizował imprezy w nadmorskich miejscowościach takich jak Dziwnów, Rewał, Pobierowo, Międzyzdroje czy w końcu Hel. Tam organizacja Piana Party, Śnieg Party czy pierwsze nieoficjalne Sunrise Afterparty 2009. Tam własnie poznał Dj'ów z

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory