The Prodigy w Multikinie

REKLAMA
Koncert nagrany na żywo podczas organizowanego przez zespół Warrior's Dance Festival w Milton Keys Bowl w lipcu 2010.
REKLAMA

Pokaz koncertu odbędzie się w 10 kinach sieci Multikino

REKLAMA

13 kwietnia o godz. 20:00

The Prodigy mają przyjemność ogłosić światowe wydanie World's On Fire - pierwszy pełnometrażowy film na żywo przedstawiający ich największy show na wyprzedanym Warrior's Dance Festival w Milton Keynes Bowl w lipcu 2010.

Powalające przedstawienie - w tym największe utwory - Breathe ,Warrior's Dance, Smack My BitchUp, Omen, zostanie pokazane w ponad 70 kinach w całej Wielkiej Brytanii i poza nią tylko w jedną noc w wybranych kinach na świecie.

"Wiele myśleliśmy o miejscu w którym można urządzić najlepszą imprezę , nigdy nie chcieliśmy żeby to było miejsce tak typowe jak stadion, dlatego Milton Keynes Bowl było idealne dla naszego Warrior's Dance Festival, bo wyglądało jak dzika impreza na polu. To był dla nas wielki wieczór. To było dla nas ważne, aby wnieść ten dzień i noc festiwalu dla ludzi, aby pamiętali i odczuwali tą samą intensywną atmosferę jak wtedy, gdy graliśmy w Brixton Academy....i tak było."

REKLAMA

"Stojąc na scenie mieliśmy triumfalne uczucie, kiedy to miejsce "wystrzeliło" przyjrzeliśmy się temu i byliśmy cholernie dumni" - The Prodigy

"Z dźwiękiem w wersji kinowej który został zaprojektowany przez samego Liama jako dźwięk przestrzenny 5,1 będzie się miało uczycie jakby na nowo stało się w tłumie, po raz pierwszy poczuje się ścianę dźwięków oraz efektów wizualnych"

Wyreżyserowany przez nagradzanego dokumentalistę Paula Dugdalea, materiał Milton Keynes Bowl został opracowany przy ogromnym wkładzie i udziale całego zespołu.

Pokazy będą także szansą dla fanów, aby zobaczyć unikalne materiały dotyczące zespołu na dużym ekranie łącznie z niepokazywanym wcześniej krótkim filmem z trasy w czasie tournee "Invaders Must Die" w Brazylii. Jest to niesamowita okazja bycia świadkiem tego niedostępnego występu na żywo w wyjątkowym kinowym otoczeniu.

REKLAMA

Lista utworów Milton Keynes Bowl:

1. Intro 2. Breathe 3. Omen 4. Colours 5. Thunder 6. Warrior's Dance 7. Firestarter 8. Run With The Wolves 9. Weather Experience 10. Voodoo People 11. Omen Reprise 12. Invaders Must Die 13. Smack My Bitch Up 14. Take Me To The Hospital 15. Everybody In The Place 16. Their Law 17. Out Of Space

Bilety na koncert na Wielkim Ekranie już w sprzedaży w kasach poszczególnych kin: Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Złote, Wrocław Arkady, Zabrze

Cena biletu: 20 ZŁ

REKLAMA

Szczegóły pokazu koncertu The Prodigy "World's on fire" w Multikinie na www.multikino.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory