Warsaw Music Week

REKLAMA
Warszawa, jedyna kandydatka do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz Agencja Good Music Productions zapraszają na drugą edycję, wyjątkowego wydarzenia muzycznego - Warsaw Music Week.
REKLAMA

Warszawa, jedyna kandydatka do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz Agencja Good Music Productions zapraszają na drugą edycję, wyjątkowego wydarzenia muzycznego - Warsaw Music Week. Jest to kontynuacja inicjatywy kulturalnej powołanej w 2010 roku, w ramach starań o uzyskanie przez Warszawę tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Impreza odbędzie się w dniach 6-14 maja 2011r.

REKLAMA

Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2010 roku i stała się wielkim wydarzeniem muzycznym. W ciągu 9 dni, odbyło się ponad 40 imprez i koncertów, w 6 warszawskich klubach. W imprezach wzięło udział ponad 16 tysięcy osób. Gwiazdami pierwszej edycji byli m.in.: Unkle, Ladytron, DJ Falcon, Hanne Hukkelberg, Deadbeat, Pole i wielu innych. W sumie 15 artystów zagranicznych i 35 wykonawców z Polski.

W programie tegorocznej edycji, podobnie jak w ubiegłym, znajdą się najmodniejsze i najciekawsze imprezy klubowe z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. Poszczególnym organizatorom wydarzeń są: Good Music Productions, Powi ększenie, Cafe Kulturalna, Kamieniołomy, 1500 m2 do wynajęcia, Hydrozagadka. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie. Otwarcie festiwalu nastąpi w klubie Palladium, w dniu 6 maja. Partnerami Warsaw Music Week są instytucje i organizacje wspierające rozwój kultury, m.in. British Council, we współpracy z którym zrealizujemy warsztaty dla dziennikarzy muzycznych.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory