GOLDIEROCKS w Warszawie!

REKLAMA
Warsztaty radiowe oraz impreza klubowa z udziałem znakomitej brytyjskiej prezenterki radiowej, gwiazdy kultowej audycji Selector. Zobacz jak było!!!
REKLAMA

Goldierocks to Sam Hall - popularna didżejka, dziennikarka, prezenterka cotygodniowego "Selector Radio Show" dla British Council. Goldierocks znana jest z energetycznych występów didżejskich, wystąpiła na kilku największych festiwalach europejskich m.in.: Reading & Leeds Festival, The Great Escape Festival, Lovebox Weekender ale również na konferencji SXSW w Austin w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma wiele występów w kultowych klubach europejskich tj. Fabric w Londynie czy Razzmatazz w Barcelonie. Jest też znakomitą prezenterką telewizyjną, w 2006 roku wystąpiła z Juliette and The Licks podczas MTV European Music Awards w Kopenhadze. Jej talent docenili znani projektanci i celebryci, Goldierocks regularnie występuje na otwarciach butików słynnych projektantów tj. Giorgio Armaniego czy Matthew Williamsona oraz na imprezach modowych w tym na słynnym London Fashion Week.

REKLAMA

Nadawany w Polsce na falach Radia Roxy "Selector Radio Show" to prowadzona przez Goldierocks audycja radiowa, powstająca we współpracy z British Council i odbierana przez 2 miliony słuchaczy w 27 krajach.

Posłuchajcie wywiadu z Goldie:

A tutaj możecie zobaczyć GOLDIEROCKS

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory