Warsztaty kreatywne

REKLAMA
Od 6 do 8 maja w Warszawie odbędą się kolejne, ale pierwsze we współpracy z Partnerem Ambasadorem - koncernem Coca-Cola, warsztaty filmu reklamowego, tym razem pod nazwą ?Coś kręcisz! Vol.2?. Bieżąca edycja skierowana jest do osób, które zamierzają zawodowo zająć się tworzeniem filmów reklamowych.
REKLAMA

Od 6 do 8 maja w Warszawie odbędą się kolejne, ale pierwsze we współpracy z Partnerem Ambasadorem - koncernem Coca-Cola, warsztaty filmu reklamowego, tym razem pod nazwą "Coś kręcisz! Vol.2". Bieżąca edycja skierowana jest do osób, które zamierzają zawodowo zająć się tworzeniem filmów reklamowych.

REKLAMA

Uczestnicy w trakcie zajęć nauczą się jak krok po kroku - skutecznie i profesjonalnie - przejść przez wszystkie etapy produkcji filmu reklamowego na bazie briefu przygotowanego przez Agencję McCann Ericson dla Coca-Coli. Poczynając od koncepcji, scenariusza, storyboardu, po samą produkcję reklamy. Dla osób planujących zająć się produkcją wysokobudżetowych reklam, przewidziany jest blok praktyczny i teoretyczny. Uczestnicy dowiedzą się, jak przejść przez sito agencji reklamowych, które wybierają reżyserów i jak zadbać o przyszłe zlecenia.

Organizatorami warsztatów są serwis KonkursyKreatywne.pl oraz Szkoła Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego. Wykłady i część praktyczna realizowane będą w siedzibie agencji reklamowej McCann Erickson.

Program i szczegóły dot. warsztatów znajdziecie tutaj

POLECAMY i życzymy żebyście kiedyś tworzyli takie dzieła:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory