Pompon W Bratniej Szatni feat. Polyp

Okazuje się, że w Warszawie powstało miejsce dla nas! Powiedzieć by można, że Bratnia Szatnia, jest wręcz cholernie pompoNowa, a to za sprawą klimatu, wystroju, ludzi i idei!

Okazuje się, że w Warszawie powstało miejsce dla nas! Powiedzieć by można, że Bratnia Szatnia, jest wręcz cholernie pompoNowa, a to za sprawą klimatu, wystroju, ludzi i idei! Właśnie dlatego, już 20 maja, od 21:00, w szatni Teatru Studio, czekać będą na Was Hory, Mike i Polyp.

Duet Hory & Mike - jest znany i lubiany. Specjalnie na tę okazję chłopaki przygotowali dla Was muzyczne "spectrum show" opowiadające pomponową historię - usłyszycie muzykę z pierwszych imprez w "Klatce" wymieszanych z klimatami prosto z "Klubu 55" a wszystko zwieńczone najnowszymi inspiracjami ze świata.

Polyp - muzyczne alter ego Wojtka Urbańskiego mieliście już okazję poznać. Wojtek ma trochę w czubie i naprawdę słychać to w jego liveact'ach. To właśnie on jest reprezentantem naszego młodego, pomponowego pokolenia. Dobre, szalone i grube granie. Bez kompromisów między światową jakością a komercją - jednym słowem stylo!

W skrócie: Pompon Night of Music, 20 maja, Bratnia Szatnia, start 21:00, wejście 10 PLN

DJ's: Hory, Mike Polarny i Polyp

Muzyka: Funk, Jazz, Deep House, New Beat, Live Act by Polyp

SŁUCHAJ ROCK RADIA