BURN Selector Festiwal

REKLAMA
Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja Burn Selectror Festival. Już tylko dni dzielą nas od tego wielkiego muzycznego wydarzenia. Chciałbyś i ty "na żywo" wysłuchać i zobaczyć to wszystko? Nic prostszego! Po konkursach dla blogerów modowych i książkowych przyszła pora na fanów muzyki! Do wygrania cztery pojedyncze bilety na krakowski festiwal Burn Selector Festival, który odbędzie się już 3 - 4 czerwca w Krakowie!
REKLAMA

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja Burn Selectror Festival . Już tylko dni dzielą nas od tego wielkiego muzycznego wydarzenia. Chciałbyś i ty "na żywo" wysłuchać i zobaczyć to wszystko? Nic prostszego! Po konkursach dla blogerów modowych i książkowych przyszła pora na fanów muzyki! Do wygrania cztery pojedyncze bilety na krakowski festiwal Burn Selector Festival, który odbędzie się już 3 - 4 czerwca w Krakowie!

REKLAMA

Czasu wprawdzie niewiele, ale i zasady bardzo proste!

Wystarczy, że na swoim blogu na blox.pl (nie masz jeszcze bloga załóż go TUTAJ ) napiszesz recenzję płyty wydanej w 2010 lub 2011 roku i otagujesz ją wyrażeniem selector_festival Do konkursu możesz zgłaszać dowolną liczbę wpisów.

Pamiętaj: twój blog na bloxie musi zawierać co najmniej trzy wpisy - najlepiej, żeby także dotyczyły muzyki,, wtedy z całą pewnością będą pomocą dla Jury w wyłonieniu zwycięzców.

Konkurs trwa od 19 do 29 maja!

REKLAMA

3...2...1... STAR! :D

Pamiętaj żeby sprawdzać e-mail powiązaony z blogiem!

Regulamin konkursu

BLOX

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory