Wielki Antykwariat

REKLAMA
Wielki Antykwariat to inicjatywa mająca na celu promocję antykwariatów, ułatwienie dostępu do używanych książek oraz płyt winylowych mieszkańcom Warszawy, promowanieczytelnictwa wśród młodzieży oraz wspieranie materialne/promocyjne fundacji/stowarzyszeń pracujących z osobami młodymi.
REKLAMA

Na drugiej edycji, poza kilkunastoma stoiskami z książkami, będą też stoiska z płytami winylowymi. Wielki Antykwariat zostanie przeniesiony z dolnego poziomu Snu Pszczoły, na jego dziedziniec - impreza będzie się odbywała na świeżym powietrzu. Dodatkowymi atrakcjami będą - jak przy pierwszej edycji - stare piosenki nadające wydarzeniu klimat oraz grill, hektolitry lemoniady i leżaki dla pragnących chwili wytchnienia.

REKLAMA

Druga edycja Wielkiego Antykwariatu odbędzie się 12 czerwca, w niedzielę. Początek o godzinie 12.00.

Organizatorem drugiej edycji Wielkiego Antykwariatu jest Fundacja XIX Dzielnica, której przekazana zostanie większość dochodu z imprezy oraz pokaźna ilość książek do rozdania młodzieży z świetlic socjoterapeutycznych oraz praskich szkół. Spotkanie z Krzysztofem Środą: Dzięki współpracy z wydawnictwem Czuły Barbarzyńca, podczas drugiej edycji Wielkiego Antykwariatu odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Środą - pisarzem, filozofem, fotografem; autorem książek "Niejasna sytuacja na kontynencie" oraz "Projekt handlu kabardyńskimi koomi".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory