Tito Larriva & Tarantula w Polsce!

REKLAMA
Uwielbiany przez polskich słuchaczy, po czterech koncertach w 2010 roku Tito Larriva & Tarantula wraca do Polski z odświeżonym składem! Na koncertowym rozkładzie jazdy ulubieńców Tarantino i Rodrigueza znajdą się Poznań, Warszawa i Katowice.
REKLAMA

Ta amerykańska formacja, która na muzycznym rynku działa już od 1992 roku, doskonale znana jest wszystkim wielbicielom filmów Roberta Rodrigueza. Grupa stworzyła muzykę na potrzeby takich obrazów jak "Desperado" czy "Od Zmierzchu Do Świtu", gdzie również pojawiła się w roli muzyków - wampirów. Także podczas jednej z tras koncertowych, zespołowi jako trzeci gitarzysta towarzyszył sam Robert Rodriguez. Lider zespołu - Tito Larriva ma także na swoim koncie liczne role filmowe, np. zagrał szaleńca w "Million Dolar Hotel" Wima Wendersa.

REKLAMA

W 1997 roku ukazał się długo oczekiwany debiut zespołu, rewelacyjnie przyjęty krążek "Tarantism", a już 2 lata później swoją premierę miał kolejny album "Hungry Sally & Other Killer Lullabies", gdzie zespół przy wykorzystaniu bardziej lub mniej typowych instrumentów dla muzyki rockowej (jak skrzypce czy mandolina), stworzył zupełnie nową i pasjonującą jakość w muzyce. Ciekawostką może być również fakt, że w 1997 roku utwór "White Train" został motywem przewodnim mistrzostw świata we wrestlingu. Na kolejnej płycie - "Little Bitch", która swoją premierę miała w 2000 roku, zespół poszedł w kierunku eksperymentów muzycznych. Nowatorskie brzmienie i zupełnie nowe podejście do wokali nie do końca odpowiadało fanom grupy i na kolejnym krążku - "Andalucia" (2002 r.), zespół powrócił do stylu wypracowanego na dwóch pierwszych płytach.

W kwietniu 2008 roku swoją premierę miał piąty album w dyskografii formacji - "Back Into The Darkness". Na polskim rynku, krążek ten ukazał się na początku 2009 roku. Płyta zebrała doskonałe recenzje, a sam zespół spędził niemalże pół roku w trasie koncertowej promującej album, podróżując po całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

Na polskich koncertach zespołu na pewno nie zabraknie nie tylko kompozycji z ostatniego krążka, ale również i tych najbardziej klasycznych, jak "After Dark", "Back to the House That Love Built" czy "Strange Face of Love". Zapraszamy!

26 września 2011 - Poznań, Blue Note, godz. 20.00

REKLAMA

Informacje o sprzedaży biletów: www.ranus.pl

27 września 2011 - Warszawa, Proxima, godz. 20.00

Ceny biletów: 90zł w przedsprzedaży 100zł w dniu koncertu

28 września 2011 - Katowice, Kino Rialto, godz. 20.00

REKLAMA

Ceny biletów: Stojące 80 zł w przedsprzedaży 90 zł w dniu koncertu Siedzące: 90 zł w przedsprzedaży 100 zł w dniu koncertu

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory