Jamie Hince z The Kills przepadł !

REKLAMA
Jamie Hince połowa duetu The Kills dał się porwać na ślubny kobierzec Kate Moss              i tak 1 lipca para powiedziała sobie sakramentalne "yes, I do " !
REKLAMA

Jamie Hince połowa duetu The Kills dał się porwać na ślubny kobierzec Kate Moss i tak oto 1 lipca para powiedziała sobie sakramentalne "yes, I do " !

REKLAMA

Ceremonia odbyła się w wiejskim kościele św. Piotra w Southrop w Wielkiej Brytanii. Popularna supermodelka miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Johna Galliano, oraz buty od Manolo Blahnika.

Jamie Hince , gitarzysta zespołu The Kills, był ubrany w błękitny garnitur od YSL, w którym naprawdę świetnie się prezentował !

Radia Roxy tam nie było , miodu ni wina nie piło ale za to gramy nowość od duetu The Kills w tym tygodniu upajamy się "Future Starts Slow " .

Reżyser Philip Andelman wziął się za klip The Kills do utworu "Future Starts Slow". Andelman podążał za duetem podczas ich trasy koncertowej po kraju , łapał momenty nie tylko z przed koncertów ale również towarzyszył im z kamerą na lotniskach .

REKLAMA

Momenty kiedy wyłączał kamerę ?  Podczas przygotowań Hince'a  do ślubu, a szkoda :)

Zobaczcie sami klip do utworu , który jest w tym tygodniu naszą nowością !

Monika Piasecka

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory