1500 Nocy

REKLAMA
1500 NOCY to nazwa wakacyjnego projektu muzycznego, który łączy bezkompromisowość i zasięgi radia ROXY z klubową atmosferą warszawskiej sceny 1500m2 a jego celem jest prezentacja dokonań najlepszych polskich kolektywów.
REKLAMA

1500 NOCY to nazwa wakacyjnego projektu muzycznego, który łączy bezkompromisowość i zasięgi radia ROXY z klubową atmosferą warszawskiej sceny 1500m2 a jego celem jest prezentacja dokonań najlepszych polskich kolektywów.

REKLAMA

Codziennie wieczorem, w lipcu i sierpniu 2011, na scenie letniego patio klubu 1500metrów pojawiać się będą wyjątkowi DJ'e, którzy na żywo zaprezentują swoje sety z najświeższą selekcją muzyki klubowej: od soulu i funky przez elektro, house, breakbeat aż po głębokie skwaszone disco.

Codziennie wieczorem, po 21:00, w Radiu Roxy można usłyszeć bezpośrednią transmisję tego co dzieje się w klubie 1500m. Sygnał audio prosto z dj'skiego miksera klubowego, bez żadnej cenzury i wycinki trafia do prawie 70 tysięcy słuchaczy Radia Roxy w 7 miastach Polski, oraz do rzeszy fanów słuchających tej stacji w necie.

KLUB 1500m2, Warszawa ul. Solec 18

KOLEKTYWY DJ's:

REKLAMA

SOUL SERVICE

Specjaliści od klimatu funk, soul, jazz, groove, hip hop i wielu innych..

Kolektyw DJ'ski, który wstrząsnął niejedną sceną klubową Szwajcarii, Niemiec, Włoszech, Rosji, Francji, Holandii, Litwy, Wielkiej Brytanii no i oczywiście w Polsce.

Skład ekipy: BURN REYNOLDS - weteran klubowy i DJ radiowy. Przed radiem ROXY, gospodarz legendarnego programu radiowego "Fusion" w nieistniejącym już warszawskim Jazz Radiu. Twórca muzyki teatralnej, członek EU4YA ; maniak płyt winylowych; CPT.SPARKY - DJ i VJ, specjalista od nastrojów funk. Znany także, z innych działań artystycznych: od prowadzenia własnej wytwórni, przez tworzenie kapeli jazz/folkowej Primitivo, menedżerke klubów, szefowanie redakcji magazynu "Jazz", aż po grafikę i dizajn..

REKLAMA

Od ponad 10 lat - DJ i VJ. Maniak muzyki funk i czarnych płyt; MISTY - DJ/producent, promotor muzyki, znany ze swojej współpracy z legendą Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers), skreczer, członek kolektywów Djskich, wciągacz winyli i coca-coli, miłośnik skuterów Vespa; oraz PAPA ZURA - znany promotor muzyki funk z Lublina. Oprócz kariery DJ'skiej, znany również ze składów legendarnych Bloo-Zbir i Plastelina - zespołów funkowych. Absolwent szkoły muzycznej, wyjątkowy scratcher stylu oldschool. Kolekcjonuje instrumenty.

POMPON TEAM

Kolektyw najodważniejszych DJów na kontynencie euroazjatyckim. Nie tylko miksują nowoczesne dźwięki, ale także podróżują z winylami i otwartymi głowami po całym świecie. Zachwycali publiczność w Tokio i Shanghaju, kręcili parkietami w Madrycie i Kijowie, szarżowali dźwiękami w audycjach radiowych w Wiedniu i Bratysławie... coraz trudniej znaleźć kraj, gdzie dziewczyny nie marzyłyby o spotkaniu z puszystymi Pomponami. Jeśli i Ty lubisz muzyczne doznania oraz życiowe wyzwania, zajrzyj na ich stronę www.pompon.net. W projekcie 1500 NOCY zagrają w rozmaitych konfiguracjach DJskich: MIKE POLARNY, HORY, PHILLIPS, ENVEE.

MR. LEX

REKLAMA

Maciek Kasprzyk, DJ, dziennikarz, radiowiec. Reprezentant didżejskiego kolektywu BEATS FRIENDLY, balansujący pomiędzy różnymi brzmieniami, będącymi wypadkową jego eklektycznej muzycznej wrażliwości. Z jednej strony energetyczne utwory klubowe z półki electro-disco-house & break, a z drugiej, niebanalny hip hop i tak zwana "muzyka miejska", z którymi LEX związany jest przede wszystkim na polu radiowym i dziennikarskim. Przez cztery lata prowadził na antenie Jazz Radia cenioną audycję "Luxus Hip Hop", pisywał do takich magazynów jak: Aktivist, Dos Dedos, Lajf, Muza czy Klan. LEX jest również aktywnym dziennikarzem prasowym, zawiaduje rubryką "Klubowo" w dodatku do Życia Warszawy "Po Godzinach" oraz współpracuje z Machiną.

SORRY, GHETTOBLASTER!

Jedna najbardziej wpływowych imprez w historii polskiej sceny klubowej. Podczas trzyletniej bytności w Klubie 55 w jej ramach występowały największe gwiazdy (Sinden, Felix Martin z Hot Chip,The Bloody Beetroots, Fake Blood, Riva Starr i wielu, wielu innych...), a pod drzwiami tłoczyła się kolej ka fanów. Cykl to efekt współpracy i przyjaźni SEKTY (prywatnie Jan Dudzik, grafik, absolwent graphic design renomowanej London College of Communication, ilustrator i producent muzyczny) i KOSAKOTA (prywatnie Tomek Kosiński, dziennikarz, pełniący kiedyś m.in. funkcje v-ce naczelnego w czasopismach "Laif" i "Aktivist"). Sukces imprezy pozwolił im na występy ogólnopolskie (Open'er, Selector, Coke...) i zagraniczne (Wielka Brytania, Francja, Szwecja...), ponadto na początku tego roku SEKTA zadebiutował autorską EP dla fińskiego labelu TOP BILLIN, a już wkrótce ukażą się jego kolejne produkcje dla londyńskiego Shifting Peaks. Podczas SORRY, GHETTOBLASTER w ramach 1500 NOCY usłyszycie niesztampową muzykę elektroniczną: od najświeższego UK Funky, przez nowoczesny tech-house, do klasyków z Detroit i perełek najgłębszego disco.

AM RADIO

REKLAMA

DJe: ANTEK i ISAYMIKEY. Rezydenci Kamieniołomów, a wcześniej Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora. Dwukrotnie nominowani do Miazgi - nagrody miesięcznika Pulp dla Najlepszego Kolektywu Didżejskiego. Grali w najważniejszych klubach stolicy, a także na festiwalach Open'er, Selector i Pepsi Vena. Nie uznają ograniczeń stylistycznych i przesadnej spinki. Lubią zaskakiwać i nie popadają w rutynę. W ich setach w 1500 NOCY usłyszycie pop i electro, indie i disco, remixy i mashupy, parkietowe klasyki i zupełne nowości.

LAST ROBOTS

Igor Fleiszer. Dj, producent, remikser. Na scenie od przeszło 9 lat. Ma na koncie występy z kilkudziesięcioma didżejami z całego świata. Organizator popularnego cyklu imprez - Electricity! Wraz z BERTEM tworzy kolektyw LAST ROBOTS i pod tym szyldem produkują muzykę. Ich utwory, bootlegi oraz edity znakomicie sprawdzają się na klubowych parkietach. W swoim dorobku mają własne produkcje i remiksy Kultu, Rentona, Kamp!, Plastic, Nowiki i Foxa. Występują w najlepszych klubach całej Polski i zagranicą. Stale współpracują z organizatorami dużych eventów, grali na takich wydarzeniach jak: Audioriver, Isle Of MTV, Heineken Open`er, Coke Live, Nokia Trends i wiele innych. Zagrali również jako oficjalny support The Prodigy na Coke Live Festival `08 przed 40 tysięczną publicznością. Muzyka, którą zaserwują w 1500 NOCY to będzie charakterystyczna i energetyczna mieszanka dźwięków z pogranicza elektro, house'u i disco, dla fanów klubowych brzmień i dobrej zabawy. Usłyszymy dużo niepublikowanych produkcji, remiksów, bootlegów i mash-upów.

DETROIT ZDRÓJ

REKLAMA

Warszawski kolektyw założony w zamierzchłych czasach przez ELIZE, BSHOSE i DR DIPA, ziomalsko zrzeszający artystów i pasjonatów muzyki elektronicznej i nowych mediów. Zaczynali od organizowania imprez promujących najnowsze trendy w światowej elektronice. Dzięki galaktyce DETROIT ZDRÓJ w naszym kraju gościły m.in. takie sławy jak Carl Craig, Joris Voorn, Wighnomy Bros, Omar S, Shackleton, SBTRKT, MCDE, Dave Aju, 2000 and one, Pole, Trus'me, Ion Ludwig, Agaric, Lee Curtiss, Ed Davenport, Appleblim a na scenę regularnie trafiło wiele lokalnych (i nie tylko) talentów. Misję DETROIT ZDRÓJ kształtuje obecnie DJ BSHOSA (Michał Brzozowski) DJ, producent, dziennikarz, zwierze medialne w wiecznej podróży, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jego sety to eklektyczna selekcja dynamicznej i wkręcającej elektroniki. Regularnie występuje na festiwalach i w klubach w Polsce i poza jej granicami. Produkuje filmy, reklamy, muzykę i wydarzenia. Obecnie kształtuje także przekaz artystyczny warszawskiego klubu 1500 m2. W projekcie 1500 NOCY po kolektywie DETROIT ZDRÓJ spodziewać się możemy świeżej selekcji nowości ze świata elektroniki - techno, house'u, disco & dubstep'u, bez specjalnej napinki na podziały stylistyczne.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory