Z Pamiętniczka Kędziora [KONKURS] - Zakńczony

gdyby od Ciebie miało zależeć jak potoczą się losy redaktora Kędzierskiego, jak byś zdecydował?

W Powstaniu Rock Radia Kędzior zacznie a Wy dokończycie jego historię.

Jego los leży w waszych rękach!

Wasza historia brzmi tak:

Kiedy wszedł do kuchni zobaczył na stolę klatkę. A w niej wielki czerwony ptak. Ara jak z kuriera wycięta...Sobota rano. Coś Ty Piotrek wczoraj najlepszego robił?

To pytanie wierciło mi dziurę w głowie. Z jednej strony na stole klatka z ptakiem z drugiej kolega Karol leży pod kocem na kanapie. (napisał Marcin)

Chociaż zamiast słowa leży bardziej adekwatnym określeniem jest słowo ROZKŁADA SIĘ... (napisała Kasia)

Rozkłada się niczym pozostawiony bez nakrycia upieczony przed tygodniem kurczak, a towarzyszy mu nieświeża, bo martwa od kilku godzin wiewiórka. Czemu? Bo dodawali ją w pakiecie do Ary, a on nie lubił wiewiórek. (napisał - Łukasz)

Jestem głodny, kolega śmierdzi, wiewiórka też nie wygląda ciekawie... zadzwonię do mamy, może zna jakiś przepis na świeże ptactwo. (napisała - Kasia)

Kac męczył go jednak coraz bardziej, a wspomnienia z ubiegłej nocy zaczęły wracać, co zdecydowanie nie poprawiało jego samopoczucia.(napisała Gosia)

Przeszukawszy pół mieszkania, nie znalazł telefonu, by zadzwonić do matki. - Spokojnie, spokojnie… Rzekł do siebie drżącym głosem. W momencie zapomniał o głodzie i zdał sobie sprawę, że... być może stracił jedyne urządzenie które mogłoby mu pomóc stworzyć retrospekcję dnia poprzedniego.(napisała Ania)

Mamooo wrzasnął do Siebie , co ja tu robię....zaraz zaraz ....przecież (tu przeszły Go ciarki) ... jeszcze wczoraj byłem w Mielnie , prowadziłem jakiś festiwal disco polo...co robię w domu ??? gdzie jest telefon ???...powoli zbliżał się do drzwi.... jakaś tajemnicza siłą trzymała go za piżamkę.....aaaaa obudził się z krzykiem ....ufff to był sen. Stanął przy oknie , była 5:20 plażowicze zaczęli rozkładać swoje parawany. (napisał Tomek)

Jego rozterki przerwało mocne i zdecydowane pukanie do drzwi, które w biednej, skacowanej głowie odezwało się iście piekielnymi perkusyjnymi blastami. Policja? Ekopatrol?? Mamusia??? Sam nie wiedział, która opcja jest najgorsza...(napisał Tomek)

co dalej przytrafiło się Kędziorowi? 

Napisz na powstanie@rockradio.pl

i zgarnij słuchawki i abonament od Storytel

KedziorKedzior Redakcja

REGULAMIN

SŁUCHAJ ROCK RADIA