Wielki Test z Klasyki Rocka FINAŁ

REKLAMA
W piątek 1 września na żywow Hard Rock Cafe w Warszawie po raz 5 rozegrany został wielki finał! Zwycięstwo przypadło drużynie, w której znalazł się słuchacz Adam i nasz znakomity gość - Marek Dutkiewicz.
REKLAMA

To już po raz 5. najlepsi z najlepszych walczyli o tytuł mistrza w Wielkim Teście z Klasyki Rocka.

REKLAMA

W piątek o godzinie 17:00 do warszawskiego Hard Rock Cafe przyjechali słuchacze z całej Polski, którzy w eliminacjach uzyskali największą liczbę punktów: Adam, Alan, Iga, Mateusz oraz Tomek. Zwycięzcy odebrali statuetki oraz przekazali czek 5 000 zł dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Do drużyn słuchaczy dołączyli nasi goście Zygmunt Chajzer, który w poprzednich edycjach wykazał się ogromną wiedzą i zgarnął statuetkę zwycięzcy, Tomasz Lipiński muzyk, wokalista i członek prezydium zarządu ZAIKS, Marek Dutkiewicz, autor tekstów, dziennikarz i scenarzysta, a także przedstawiciel młodego pokolenia, aktor Alan Andersz, który brał udział w finale wielkiego testu w ubiegłym roku.

Co roku w wakacje Rock Radio organizuje zabawę z udziałem słuchaczy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę z klasyki rocka. Najlepszy wynik gwarantuje udział w finale i worek z nagrodami od Rock Radia.

Tym razem bezkonkurencyjny okazał się duet złożony z Marka Dutkiewicza i słuchacza Adama. Gratulujemy!

REKLAMA

Dziękujemy za udział wszystkim, którzy odważyli się zmierzyć z wielkim testem i zapraszamy za rok!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory