Florence and the Machine "Shake it out"

REKLAMA
Chwile napięcia w oczekiwaniu na "Ceremonials" niech w tym tygodniu wypełni singiel "Shake it out" pozwalający wierzyć, że nadzieje w stosunku do nowego albumu spełnią się w 100%.  W Roxy w 100% "Shake it out" już gramy !
REKLAMA

Chwile napięcia w oczekiwaniu na "Ceremonials" niech w tym tygodniu wypełni singiel "Shake it out" pozwalający wierzyć, że nadzieje w stosunku do nowego albumu spełnią się w 100%. W Roxy w 100% "Shake it out" już gramy !

REKLAMA

Artystka wielkiego formatu. Dzika, szalona i ognista jak kolor jej włosów - Florence Welch i jej zespół. Ostatnia płyta "Lungs" zdobyła mnóstwo nagród, w tym m.in. MTV VMA, Brit, czy Meteor.

Właściwie każdy track z poprzedniego albumu lądował na ścieżkach dźwiękowych seriali telewizyjnych i filmów kinowych.

Każdy stawał się hitem rozgłośni radiowych bo Florence to artystka, która zagrać potrafi nawet na tłuczonych butelkach.

Niejeden ciekawy występ zapewne oglądali fani wielu europejskich festiwali, na których zespół bywał a także Ci, którzy kupili bilety na występy w ramach trasy koncertowej zespołu i nie tylko.

REKLAMA

Przed nami zatem chwile nerwowego oczekiwania na nowy album "Ceremonials", który lada moment pojawi się w sklepach muzycznych. Chwile napięcia, które wypełni singiel "Shake it out" pozwalający wierzyć, że nadzieje w stosunku do nowego albumu spełnią się w 100%. w Roxy w 100% "Shake it out" już gramy !

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory