Nadchodzi nowe ! Öszibarack "Restless Legs"

REKLAMA
Nowa, trzecia już płyta Öszibarack zatytułowana "40 surfers waiting for thewave" nie jest ani tak ascetyczna jak  "Moshi Moshi" ani avant-popowo-pastiszowa jak "Plim plum plam",  to płyta całkiem inna.
REKLAMA

Nowa, trzecia już płyta Öszibarack zatytułowana "40 surfers waiting for thewave" nie jest ani tak ascetyczna jak "Moshi Moshi" ani avant-popowo-pastiszowa jak "Plim plum plam", to płyta całkiem inna.

REKLAMA

Jest to dojrzały, bardzo emocjonalny i energetyczny zapis, wolny od trendów i mód. "40 surfers..." to hipnotyczne, namiętne melodie i bezkompromisowa, plemienna, wręcz atawistyczna transowość. Kulminacyjne momenty utworów to żywy ogień i punkowy pazur. Premiera albumu już 25 października 2011 roku. "Restless Legs" to zapowiedź całej płyty. Z niej wysnują się kolejne opowieści-tęsknoty, między innymi za podróżą, za nieustającą potrzebą bycia w ruchu, budzenia się ciągle w nowym miejscu . odwiązywanie lin, odkrywanie... . to opowieść senna ... gdzie w każdej chwili może zdarzyć się coś nieoczekiwanego i tak jak we śnie - na przekór grawitacji - mogę robić 8 metrowe skoki, wspinać się na drzewa, drzemać na gałęzi....... zacierają się granice interpretacji.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory