DZIEŃ Z THE ROOTS W ROXY !

MISTRZOWIE Z THE ROOTS ZNOWU ZASKAKUJĄ ! Tym razem najnowszym albumem "UNDUN ".Czwartek w Roxy to Dzień z The Roots  !

MISTRZOWIE Z THE ROOTS ZNOWU ZASKAKUJĄ ! Tym razem najnowszym albumem "UNDUN " . Czwartek w Roxy to Dzień z The Roots !

Jest kilka takich zespołów, które mimo że są bardzo związane z konkretnym gatunkiem muzycznym, przekraczają jego ramy do tego stopnia, że wpływają na muzykę jako taką. Takim zespołem jest na pewno The Roots.

Czwartek w Roxy jest okazją do przesłuchania ich pierwszego albumu koncepcyjnego. Polecamy wywiad z członkami The Roots , recenzje dziennikarzy muzycznych a najnowszy album "Undun" trafi w Wasze ręce !

Słuchajcie uważnie od świtu do wieczora ! 6 grudnia ukazała się ich trzynasta płyta - pierwszy album koncepcyjny, zatytułowany "Undun". Album opowiada historię Redforda Stephensa - To opowieść o chłopcu, który stał się przestępcą, ale nie urodził się kryminalistą - tłumaczy leader zespołu uestlove.

Muzyk ten ma za soba, obok pracy z The Roots, m.in. album "Philly Paris Lockdown" będący reinterpretacją utworów kompozytorów takich jak Erik Satie, Claude Debusy czy Maurice Ravel.

Posłuchajcie sami w Roxy już w czwartek 15 grudnia zagramy "UNDUN" -w warstwie tekstowej jak i czysto muzycznej sporo będzie do przestudiowania !

 
 

SŁUCHAJ ROCK RADIA