The Black Keys w Radiu Roxy!

Amerykański zespół prosto z Ohio zagości na cały dzień w Radiu Roxy.Przez cały dzień będziemy słuchać nie tylko najnowszej płyty, ale także starszych kawałków. Do zgarnięcia najnowsze muzyczne dziecko chłopaków z Akron w Ohio "El Camino"!

Amerykański zespół prosto z Ohio zagości na cały dzień w Radiu Roxy. Przez cały dzień będziemy słuchać nie tylko najnowszej płyty, ale także starszych kawałków. Do zgarnięcia będzie najnowsze muzyczne dziecko chłopaków z Akron w Ohio "El Camino"!

Dan Auerbach i Patrick Carney poznali się jeszcze w liceum gdzie pierwszy był kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej, a drugi raczej był odludkiem. Nie przyjaźnili się wtedy jednak. Pierwszy album 'The Big Come Up' został w całości nagrany w piwnicy Patricka i wydany w 2002 roku.

Nastepnie średnio co dwa lata wydawali kolejne płyty, by 6 grudnia 2011 roku na półkach sklepowych wylądował ich siódmy album 'El Camino'.

W ciągu dnia z The Black Keys poznacie wiele szczegółów dotyczących nagrywania 'El Camino' a także smaków z życia zespołu.

Przez cały dzień będziemy słuchać nie tylko najnowszej płyty, ale także starszych kawałków.

Od rana po sam wieczór do zgarnięcia będzie najnowsze muzyczne dziecko chłopaków z Akron w Ohio.

 
 

SŁUCHAJ ROCK RADIA