Dzień z The TING TINGS w Roxy !

REKLAMA
Już dzisiaj w radiu Roxy świętujemy premierę  Sounds From Nowheresville. Przez cały dzień przesłuchujemy płytę i puszczamy fragmenty bardzo obszernego wywiadu, którego udzielił nam Jules De Martino. Płyta SFN już od dzisiaj  przez cały tydzień do wzięcia 10-13  w Roxy!
REKLAMA

Już dzisiaj w radiu Roxy świętujemy premierę Sounds From Nowheresville. Przez cały dzień przesłuchujemy płytę i puszczamy fragmenty bardzo obszernego wywiadu, którego udzielił nam Jules De Martino. Płyta SFN już od dzisiaj przez cały tydzień do wzięcia 10-13 w Roxy!

REKLAMA

Angielski duet The Ting Tings ponownie atakuje scenę muzyczną swoją twórczością. Po wydanym w 2008 roku "We Started Nothing" czas na "Sounds From Nowhersville". Jak to w życiu bywa nikt im kariery nie wróżył, a potem stali się numerem jeden na wszelkich listach przebojów. Katie i Jules są dumni z nowej płyty. Twierdzą, że jest jak playlista - możecie się po niej spodziewać różnorodności gatunkowej oraz wpływu takich artystów jak Beastie Boys, Fleetwood Mac, TLC czy też Nancy Sinatra.

Już dzisiaj w radiu Roxy świętujemy premierę  Sounds From Nowheresville. Przez cały dzień przesłuchujemy płytę i puszczamy fragmenty bardzo obszernego wywiadu, którego udzielił nam Jules De Martino.

Jules ma w sobie ogromną pasję, którą słychać w jego wypowiedziach. Będzie mówił o nowej płycie, o Adele i Gotye, o swoich siostrzeńcach mieszkających w Barcelonie, o zmianach w świecie muzyki i popkulturze, poruszy wiele innych ciekawych kwestii, o których nie dowiecie się z innych wywiadów.

Jedno jest pewne - Jules nie należy do zblazowanych gwiazdek nie mających wiele do powiedzenia. Jest postacią nasyconą miłością do muzyki i do tego co robi. Wie czego chce, ma swoje zdanie i można by z nim rozmawiać godzinami, a lista tematów pozostałaby niewyczerpana. Niezależnie od tego czy lubicie The Ting Tings czy też nie - będziecie zauroczeni Jules'em!

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory