Już w sobotę kolejne przesłuchania do Rytmów Młodych!

REKLAMA
Już w najbliższą sobotę, 23 maja, w goleniowskim Teatrze Brama odbędą się drugie z pięciu przesłuchań młodych zespołów do konkursu Jarocińskich Rytmów Młodych.
REKLAMA

Na scenie w Goleniowie o czerwcowy występ w Spichlerzu Polskiego Rocka powalczy 10 zespołów, spośród których jurorzy wybiorą trzech półfinalistów. Najlepsze formacje dołączą do trzech zwycięzców minionych przesłuchań - formacji: 8 lat w Tybecie, Baobab oraz Tora Tora Tora. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, a początek imprezy przewidziano na godzinę 16:00.

REKLAMA

W przesłuchaniach konkursowych w Goleniowie wezmą udział formacje:

1) Arcy Młyn

2) Bezsensu

3) Curcuma

REKLAMA

4) Dead on time

5) Nikt

6) Przemysław Thiele

7) Wyrok

REKLAMA

8) Joyride

9) Whoiswho

10) Sicphorm

Wybrane zespoły konkursowe będą miały 30 minut na zaprezentowanie się na deskach Teatru Brama - popularnej goleniowskiej scenie alternatywnej, od lat sprzyjającej młodym twórcom. Formacje konkursowe będą oceniane przez jury złożone z ekspertów i krytyków od lat związanych ze światem muzyki. W gronie festiwalowego jury zasiądą: Jacek Jędrzejak "Dżej Dżej", Ireneusz Andres "Agrest", Leszek Biolik i Daniel Jacewicz.

REKLAMA

Trzy najlepsze kapele otrzymają przepustkę do czerwcowego półfinału w jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka, skąd tylko krok będzie dzielił je od występu na dużej scenie w trakcie tegorocznego Jarocin Festiwal. Czy wysoki poziom przesłuchań także tym razem zachęci do jurorów do przyznania dodatkowych wyróżnień? Przekonamy się już w sobotę!

Przypominamy, że Jarocin Festiwal 2015 odbędzie się w dniach od 17 do 19 lipca. Karnety można zakupić za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl oraz eventim.pl,na terenie całego kraju w sieci salonów Empik oraz w jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory