Rock Art. Sztuka pomagania.

REKLAMA
Już 20.06, w Proximie, razem z polskimi zespołami rockowymi zbieramy na ?cycki, nowe fryzury i dragi?, czyli wspieramy Fundację Rak'n'Roll - Wygraj życie!
REKLAMA

Na scenie będziemy mogli zobaczyć:

REKLAMA

ANIMAL BAR

Warszawski zespół, który powstał we wrześniu 2012 roku. Mieszanka alternatywy, rocka i indie tworząca wybuchową atmosferę na koncertach, które zawsze są bardzo pozytywnie odbierane przez publiczność.

Na swoim koncie AB ma 2 nagrane single, a w planach nagranie EP-ki, która już niedługo powinna ujrzeć światło dzienne.

CRIMSON ROCKETS

REKLAMA

Zespół, który zagłębiając się w kosmos rockowej muzyki połączył oldschoolowe gitarowe riffy i nietypowe klawiszowe brzmienia. Linia basu i mocne uderzenia w gary są energetycznym paliwem dla karmazynowych silników rakiet, które odpala mocny kobiecy wokal z rockowym zadziorem.

Do tej pory zagrali na jednej scenie z takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Chemia

Wokalistka CR zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

POWER OF TRINITY

REKLAMA

Zespół, którego nie trzeba przedstwiać. Wytworzył swój oryginalny styl na łączeniu gatunków na pozór bardzo od siebie odległych. Mocne surowe, rockowe riffy współgrają z elementami charakterystycznymi dla muzyki dub i reggae, a całości dopełnia czasami subtelna, czasami zaś agresywna elektronika.

Ich singiel "Chodź ze mną" podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń na serwisie You Tube przekroczyła 3 miliony. Na początku września 2014 roku premierę miał trzeci, doskonale przyjęty przez krytyków i fanów, studyjny krążek: "Legorock"., a single "Poniedziałek" i "Suma Ran" do tej pory zajmują czołowe miejsca na rockowych listach przebojów.

Cała impreza zacznie się już o 19.00.

Bilety w cenie kawy - tylko 20 PLN (a cały dochód na szczytny cel!)

REKLAMA

Dostępne na: ebilet.pl, ticketpro.pl, eventim.pl oraz w kasach Proximy i Palladium.

Partner akcji: Fundacja Rak'n'Roll - Wygraj życie!

Sponsorzy: Fundacja Universitatis Varsoviensis, indigodruk.pl

Patroni medialni: Rock Radio, Fabryka Zespołów, naszemiasto.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory