Kasia Stankiewicz dołącza do artystów Informal Sounds

REKLAMA
Kolejną wokalistką, która wzięła udział w projekcie Informal Sounds jest Kasia Stankiewicz. W czwartek, 30 lipca, na kanale YouTube.com/InformalSounds miała miejsce premiera nowej wersji utworu Soul, pochodzącego z ostatniego albumu artystki Lucy And The Loop. Dźwięki barokowych instrumentów w połączeniu z surową, fabryczną scenerią przyniosły niespodziewane efekty.
REKLAMA

Kasia Stankiewicz to niezwykle utalentowana wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jako 17-latka zadebiutowała z zespołem Varius Manx w programie Szansa na Sukces, gdzie od razu doceniono jej talent. Wspólnie nagrali trzy płyty, które odniosły duży, komercyjny sukces. Od 1999 roku rozpoczęła karierę solową. Do tej pory wydała cztery albumy oraz skomponowała wiele piosenek na potrzeby produkcji telewizyjnych. W ramach Informal Sounds wykonała zaaranżowany na instrumenty barokowe utwór Soul, ze swojej ostatniej płyty Lucy And The Loop. Klip, który powstał do tego utworu to zderzenie współczesnej melodii z dźwiękiem barokowych instrumentów - klawesynu, viola da gamba i skrzypiec oraz z surowością starych pofabrycznych wnętrz na warszawskiej Pradze.

REKLAMA
 

Partnerem strategicznym projektu Informal Sounds jest marka Levi's?, słynąca z ciekawych światowych projektów, w które bardzo często zaangażowani są muzycy. Levi's? od ponad wieku współpracuje z artystami, którzy przerabiając i personalizując kultowe produkty marki, wyrażają swój styl. Stawiając w sezonie SS15 na personalizację Levi's? z pomocą Tailor Mastera marki nadał nowe oblicze kurtkom Levi's? Trucker i koszulom Western stworzonym dla każdego z artystów biorących udział w Informal Sounds. Klasyka dżinsowego gatunku stała się unikatowym dziełem sztuki uszytym na miarę muzyków.

 

O projekcie Informal Sounds

Informal Sounds to awangardowy projekt muzyczny w sieci, który skupia i promuje największe talenty polskiej sceny muzycznej: Curly Heads, Tymona Tymańskego, Melę Koteluk, Natalię Przybysz, Kasię Stankiewicz, Paulinę Przybysz z projektem Rita Pax oraz debiutujący zespół Terrific Sunday. Projekt przełamuje schematy, prezentuje niesłyszane dotąd wykonania, zaskakuje lokalizacjami i unikalnym klimatem. To wielka muzyczna partyzantka! Artyści, którzy biorą udział w projekcie występują w ciekawych wizualnie lokacjach i ubraniach Levi's? specjalnie do nich dopasowanych. Wszystkie klipy zamieszczane są na kanale YouTube.com/InformalSounds, w odstępie dwóch tygodni. Informal Sounds to wynik współpracy agencji Aliganza, twórcy i koordynatora projektu oraz Fundacji Otwarta Scena www.otwartascena.pl, która była odpowiedzialna za koncepcję i produkcję klipów. Materiał zrealizował reżyser Robert Tyska i producent muzyczny Leszek Biolik. Nad spójnością wizerunkową i klimatem czuwał fotograf Bartek Wieczorek.

O marce Levi's?

Marka Levi's? stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Strauss & Co. w 1873 roku, dżinsy Levi's? stały się najbardziej rozpoznawalnymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi's? dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym świecie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi's? jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com

Bądź na bieżąco, śledź nas na Facebooku http://www.facebook.com/informalsounds, Instagramie www.instagram.com/informalsounds i dedykowanej stronie www.informalsounds.com.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory