Hatbreakers zapraszają na koncert do Snu Pszczoły!

Podczas imprezy panowie zagrają materiał z płyty "Yeti Superstar", ale również nowe, niepublikowane wcześniej utwory z nowej płyty, która niebawem trafi do sklepów. Zapraszamy w niedzielę, 22 listopada, do Snu Pszczoły!

Zagrają materiał z płyty Yeti Superstar, pojawią się też nowe, niepublikowane wcześniej utwory z nadchodzącej płyty. Bilety w cenie 15 zł do kupienia w klubie. Początek koncertu o godz. 20.00.

HATBREAKERS

Krakowski zespół Hatbreakers to szóstka szalenie pozytywnych i zdolnych osób, które uwielbiają pofantazjować z muzyką. Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje on od połowy 2014 r. Członkowie określają swój styl muzyczny jako "Orbital Pop".

Zespół zjednuje sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Zagrali część jubileuszowej trasy "X Tour" z zespołem Afromental. Koncertowali obok gwiazd, takich jak: Lulu James, T.Love, Ira, Lady Pank, Lemon, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak. Hatbreakers to zdobywcy Grand Prix na tegorocznym "In Memoriam" - festiwalu pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Mają za sobą występy u "Kuby Wojewódzkiego", w studiu "Dzień Dobry TVN" i "Rannym Kakao" Rock Radia. Angażują się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce.

 

Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku doszli do półfinału IV edycji "Must Be the Music". W 2014 roku byli finalistami ostatniej jak dotąd polskiej edycji X Factor. Własne, niebanalne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i widzów.

NAJBLIŻSZE KONCERTY:

13.11 Włocławek, STARODĘBSKA godz. 20:00

19.11 Wrocław, ALIVE godz. 20:00

22.11. Warszawa, SEN PSZCZOŁY, godzina 20.00.

26.11 Rzeszów, UNDERGROUND godz. 20:00

27.11 Katowice, KATOFONIA godz. 20:00

29.11 Kielce, BOHOMASS LAB godz. 20:00

SŁUCHAJ ROCK RADIA