Bruce Springsteen wznawia "The River"

REKLAMA
4 grudnia na półki sklepowe trafi reedycja jednego z najlepszych albumów Bruce'a Springsteena - dwupłytowego krążka "The River" z 1980 roku. Do sieci właśnie trafiła zapowiedź wydawnictwa.
REKLAMA
 

Kolekcja to upamiętnienie jednego z najlepszych albumów Bruce'a Springsteena - dwupłytowego krążka "The River", z 1980 roku. Album dotarł niedługo po premierze do 1. miejsca listy przebojów Billboard Top 200.

REKLAMA

Na wydawnictwo składa się podwójny album "The River", płyta "The River: Single Album" oraz płyta z materiałem nagranym podczas sesji w studio pomiędzy 1979 a 1980 rokiem. Materiały wideo to dwa dyski z nagrywanym na kilka kamer, niepublikowanym nigdy wcześniej koncertem z Tempe w Arizonie, ujęcia z prób oraz materiał dokumentalny "The Ties That Bind" o płycie "The River".

Do wydawnictwa dołączona jest 148-stronicowa książka w twardej oprawie z ponad 200 zdjęciami koncertowymi i ze studia (część z nich nie była nigdy wcześniej publikowana). Znajdziemy tu też reprodukcje stron z notesu wokalisty, okładki singli, elementy poligrafii oryginalnej płyty "The River" i inne ciekawostki z tamtego okresu, takie jak recenzja płyty z magazynu "Rolling Stone". Esej do płyty napisał dziennikarz muzyczny Mikal Gilmore.

Album ukaże się w formacie 4CD+3DVD oraz 4CD+2Blu-Ray.

Ostatni longplay Bruce'a Springsteena, "High Hopes", ukazał się w styczniu 2014 roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory