Mettalica wydaje... książkę

REKLAMA
"Metallica: Back To The Front" to tytuł oficjalnie już zapowiedzianej książki, opisującej kulisy powstania krążka "Master of Puppets" - płyty przez wielu uznawanej za najlepszy album w dorobku Metallicki. Wydawnictwo trafi do sklepów jesienią 2016 roku - w 30. lat po premierze "MoP".
REKLAMA

Autorem publikacji jest Matt Taylor.

REKLAMA

Metallica zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo.

Co prawda nie chodzi tutaj o płytę, ale fani z pewnością nie będą zawiedzeni.

Wszystko za sprawą książki: "Metallica: Back To The Front" opisującej kulisy powstania krążka "Master Of Puppets", który przez wielu jest uznawany za najlepszy album w dorobku grupy.

Książka trafi do sprzedaży jesienią 2016 roku.

REKLAMA

Wszystko zaczęło się rok temu, Kiedy Metallica zatrudniła Matta Tylora, zlecając mu napisanie książki, która opowie o powstaniu albumu "Master Of Puppets" oraz towarzyszącej mu trasie koncertowej.

"Jesteśmy przekonani, że warto czekać na tę pozycję. Publikacja wypełniona będzie wywiadami z nami wszystkimi. Spędziliśmy niezliczoną liczbę godzin z Mattem w poszukiwaniu wspomnień i anegdot ze studia i z trasy" - zapewniają muzycy Metalliki.

Wydanie książki w 2016 roku przypada na 30 rocznicę wydania "Master Of Puppets"

- Jesteśmy przekonani, że warto czekać na tę pozycję. Publikacja wypełniona będzie wywiadami z nami wszystkimi. Spędziliśmy niezliczoną liczbę godzin z Mattem w poszukiwaniu wspomnień i anegdot ze studia i z trasy promującej "Master of Puppets" - zapewniają muzycy Metalliki.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory