Olga Bołądź w nowym klipie Lady Pank!

REKLAMA
Lady Pan ciągle zaskakuje. Świeży singiel "Miłość" zapowiada najnowszy album zespołu - "Miłość i władza". Główną rolę klipie odegrała sama Olga Bołądź. Teledysk do drugiego singla "Władza" będzie montażem filmów nagranych przez fanów zespołu.
REKLAMA

- Z Wojtkiem Byrskim pracowałem już przy mojej nowej płycie projektu Jan Bo - komentuje Borysewicz. - Od razu świetnie się zrozumieliśmy, poczułem w nim ten sam potencjał i talent, który cechował Andrzeja Mogielnickiego, dlatego powierzyłem mu również teksty na płytę Lady Pank. A Bogdan Olewicz to pewna i uznana marka. On też zaznaczył swój ślad na płycie, pisząc dwa znakomite teksty.

REKLAMA

- Płyta "Miłość i władza" to według mnie typowe Lady Pank - dodaje Janusz Panasewicz. - Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca, znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. "starych" fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory