Rammstein i Limp Bizkit zagrają w Polsce!

REKLAMA
Kapele będzie można zobaczyć już w najbliższe wakacje. Rammstein i Limp Bizkit zagrają na imprezie Capitol of Rock na Stadionie Wrocław.
REKLAMA

W ramach tego wydarzenia wystąpią także David Gilmour, Iron Maiden i Anthrax. Dokładna data koncertów nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie odbędą się w drugiej połowie sierpnia.

REKLAMA

Limp BizkitLimp Bizkit Fot. Franciszek Mazur / Agencja Wyborcza.pl

Rammstein obecny jest na scenie od 1994 roku. Niemiecka kapela, nagrywająca piosenki głównie w ojczystym języku, zadebiutowała albumem "Herzeleid" w 1995 roku. Obecnie zespół, który regularnie odwiedza nasz kraj, pracuje nad siódmym longplayem. Będzie on następcą "Liebe ist für alle da" z października 2009 roku.

Grupa Limp Bizkit została założona także w 1994 roku przez Freda Dursta (wokal) oraz Sama Riversa (bas) i jego kuzyna Johna Otto (perkusja). Do aktualnego składu należy także Wes Borland (gitara), który do zespołu dołączył w roku 1995. Zespół zasłynął przebojami "Nookie", "Take a Look Around", "Rollin' (Air Raid Vehicle)" czy "My Generation". Na koncie mają sześć albumów, z których ostatni to "Gold Cobra" z czerwca 2011 roku.

Festiwal Capital Of Rock odbędzie się w ramach programu obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory