Iggy Pop się sprzedał! I to jak!

REKLAMA
Ostatni solowy album ikony rocka zadebiutował jako nr 17 w Stanach Zjednoczonych. To najlepszy wynik Iggy'ego od 1977 roku i albumu ?Idiot?!
REKLAMA

Płyta doszła do pierwszego miejsca w Rock Charts w Stanach Zjednoczonych oraz do 17 miejsca w zestawieniu Billboard 200. Dla porównania ostatni taki sukces Iggy'ego Popa to album "Idiot" z 1977 roku, który osiągnął miejsce 72 na liście Billboard'u.

REKLAMA

"Post Pop Depression" został wydany 18 marca i nagrany w sekrecie w ciągu zeszłego roku. Zespół Iggy'ego Popa składał się z gitarzysty Queens Of The Stone Age, Josh'a Homme'a jego kolegi Dean'a Fertit'a i perkusisty Arctic Monkeys Matt'a Helders'a.

Na albumie znajdują się utwory takie jak "Gardenia" czy "Break Into Your Heart". Zespół zaliczył debiut koncertowy w talk- show "The Late Show with Stephen Colbert" w styczniu bieżącego roku.

Iggy wraz z zespołem wystąpią jako headliner w londyńskim Royal Albert Hall w maju, a następnie ruszą w trasę po całym globie. Josh Homme dodaje "Chcemy występować w małych, pięknych teatrach i salach koncertowych, gdzie nasza obecność wciąż będzie siać zniszczenie"

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory